» » Чому чоловіки не бажають заводити дітей

Чому чоловіки не бажають заводити дітей

Фото - Чому чоловіки не бажають заводити дітейНе варто дивуватися тому, що деякі чоловіки не хочуть мати дітей. У більшості жінок, підсвідоме бажання завести дітей закладено природою. Як показують дослідження, лише приблизно у 6% жінок, материнський інстинкт неяскраво виражений. У чоловіків же таке бажання спочатку відсутня. За останніми даними статистики, перспектива стати татом страшить близько 93% чоловіків земної кулі.

Що ж так лякає наших чоловіків? Чому чоловіки не бажають заводити дітей?

По-перше, це пов'язано з небажанням брати на себе відповідальність. Дуже багато хто сумнівається, чи вийде у них стати хорошим батьком, чи зможуть вони давати правильні поради, забезпечити потреби дитини, адже чоловік - голова сім'ї, і відповідальність за цю сім'ю, в тому числі і за малюка, лежить на ньому. Невпевненість у прийнятті рішень, страх - ось основа небажання ставати татом.

Психологи стверджують, що страх відповідальності особливо властивий тим чоловікам, які самі росли без батька і не бачили приклади того, як повинен поводитися чоловік у сім'ї. Вихід з цієї ситуації є. Жінці потрібно взяти ініціативу у свої руки і зробити так, щоб чоловік проводив більше часу з дітьми друзів, знайомих. Вам варто разом піклуватися про дитину. Роль жінки в цей підготовчий період полягає в тому, щоб показати чоловікові, що вона неодмінно підтримає його і допоможе, якщо він не буде справлятися сам з покладеними на нього обов'язками.

Буває так, що чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, навіть не допускає розмови про те, щоб завести дітей. Він не будує планів на майбутнє, не говорить про сімейні стосунки. Швидше за все, на даний період часу, такий чоловік навіть не думає про це, або ж у нього є плани, але з іншою жінкою. Не варто сподіватися на інший результат подій і виправдовувати чоловіка, просто-напросто він поки не бачить з вами спільного майбутнього і відчуває вас як мати своїх дітей. Можливо, вам варто почекати, а потім вже прийняти рішення.Часто причиною того, що чоловік не бажає заводити дітей є матеріальні проблеми. Представники сильної статі від природи більш цілеспрямовані та незалежні. На першому місці, в основному, у них стоїть кар'єра. Вони хочуть відбутися в професії, домогтися матеріального благополуччя. Тому, найчастіше, його тривожать думки про те, чи зуміє він належним чином забезпечити свою сім'ю, адже з появою малюка, витрати, природно, значно збільшуються. Переконайте свого чоловіка в тому, що головне для дитини - це турбота і любов, яку проявляють батьки по відношенню до нього, а не фінансові можливості. Адже любов, ласку, увагу не купиш за гроші.

Якщо у чоловіка є досвід нещасливого шлюбу, і є дитина від іншої жінки, велика ймовірність, що він не захоче більше мати дітей. Зазнавши одного разу всі труднощі з появою малюка, він може не захотіти повторювати все спочатку, йому просто приємніше насолоджуватися спілкуванням удвох. А переконати його в тому, що дитина лише ще більше згуртує родину і принесе радість, буде дуже важко.

Деякі чоловіки дуже бояться того, що з народженням дитини його дружина позбудеться колишньої краси і чарівності, що ви станете менше приділяти йому часу, втратите інтерес до інтимних стосунків. Всі ці страхи зупиняють його у вирішенні завести дитину. Ваше завдання переконати чоловіка, в тому, що ви будь-якими способами приведете себе в належну форму, і народження дитини ніяк радикально не відіб'ється на ваших взаєминах.

Бувають випадки, коли чоловік не може мати дітей за станом здоров'я. Це дуже делікатна тема і чоловіки дуже переживають з цього приводу. Але, медицина не стоїть на місці, і зараз можна постаратися вирішити навіть дуже серйозні проблеми. Головне, щоб жінка завжди була поруч і підтримала свою другу половинку в цей нелегкий період.

Іноді, на жаль, причиною для укладення шлюбу для багатьох жінок є не любов, а прагнення вирішити свої фінансові проблеми за рахунок багатого чоловіка. У цьому випадку фатальна помилка жінки - бажання прив'язати до себе чоловіка, народивши йому дитину. Подумайте, перш ніж іти на подібний крок, адже наслідки можуть бути самі серйозні!

І на завершення хочеться відзначити, що якщо чоловік категорично не хоче мати дітей, переконувати його в цьому немає сенсу. Це вже сформована особистість, у нього свій світогляд. Буде краще, якщо ви знайдете собі іншого супутника життя.

Ви можете стати на більш важкий шлях: ненав'язливо доводити своєму чоловікові, що ви будете гарною матір'ю своїми вчинками, своїм терпінням, мудрістю, ставленням до інших дітей. Цей шлях не з легких, але в багатьох випадках він дуже ефективний.

Бажання завести дитину, неодмінно, має бути обопільним. Не варто обманювати і хитрувати з чоловіком, будьте чесними в своїх бажаннях!Переглядів: 158
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!