» » Що робити, якщо вашу дитину ображають в дитячому садку?

Що робити, якщо вашу дитину ображають в дитячому садку?

Будь-яка мама старається позбавити свою дитину від усіх проблем, зробити його дитинство щасливим. Однак дуже часто у дітей виникають конфлікти в колективі. І тут найголовніше – не поспішати, а повністю розібратися в ситуації, навчити свого малюка спілкуватися з однолітками.

Слід уважно стежити за психологічним станом дитини. Зверніть увагу на те, в якому настроєм малюк приходить з дитячого саду, з задоволенням чи він туди йде. Якщо ви відчуваєте, що ваша дитина відчуває дискомфорт в дитячому колективі, то потрібно розібратися, в чому причина. Постарайтеся викликати його на відверту розмову. Часто діти замикаються в собі, якщо не можуть знайти спільної мови з іншими хлопцями. Завдання батьків – не допустити цього, інакше малюк буде почувати себе невпевнено в будь-якому колективі. У такому випадку дитина може навіть відмовитися ходити в дитячий сад.

Якщо малюк не йде з вами на контакт, поговоріть з вихователем. Адже вона не могла не помітити конфлікт серед дітей. Вихователь зможе вам допомогти в ситуації, що склалася.Основні причини конфлікту дитини та її однолітків:

1. немилозвучними, « смішна » прізвище. Бажано, щоб вихователь в цьому випадку провела з дітьми бесіду про те, що у кожного своя прізвище, це історія роду кожної людини. Будь повинен пишатися їй, а « смішних » прізвищ не буває. Попросіть вихователя називати вашого малюка тільки по імені. З часом діти забудуть прізвище, і у них не буде приводу для знущань над дитиною.

2. Невміння давати здачі. Навіть у дитячому колективі кожен прагнути довести своє лідерство і це відбувається за рахунок інших малюків, слабших. Якщо ваша дитина сором'язливий, допоможіть йому перебороти себе, навчіть давати відсіч. Як тільки малюк покаже себе сильним, всі проблеми такого роду вирішаться. Здачу потрібно давати відразу, як кажуть, після бійки кулаками не махають. І це не означає, що відсіч повинен бути з застосуванням фізичної сили, словами також можна вирішити будь-який конфлікт.

3. Логопедичні проблеми. Часто в дитсадівському віці у дітей бувають проблеми з промовою. Це може стати приводом для глузувань. Сходіть з дитиною до логопеда, ваш малюк придбає правильну мову, позбудеться від комплексу, а діти перестануть над ним знущатися.

4. Фізичні недоліки. Поясніть малюку, що ніхто в цьому світі не ідеальний, і його особливість лише вказує на його унікальність. Дитина повинна набути впевненості в собі, тоді він не буде звертати увагу на нападки інших дітей. Деякі недоліки можна приховати. Наприклад, відстовбурчені вуха легко маскуються правильно підібраною зачіскою.

5. Зайва вага. Попросіть вашого педіатра підібрати вам дієту або зверніться до дієтолога. По-перше, ваш малюк оздоровиться, по-друге, у однолітків більше не буде приводів для знущань.

6. немодний одяг. Купіть своїй дитині кілька нових сучасних речей. Необов'язково доведеться витратити багато грошей, а психічну рівновагу малюка буде відновлено.

Як тільки ви виявите, що вашу дитину ображають в дитячому саду, не потрібно відразу бігти і карати винних. З'ясуйте причину такого ставлення до малюка і дозвольте ситуацію, що створилася мирним шляхом. Вихователь завжди піде вам на допомогу і допоможе у вирішенні конфлікту.Переглядів: 2427
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!