» » Чому чоловіки брешуть своїм жінкам

Чому чоловіки брешуть своїм жінкам

Щирість – найважливіше у стосунках. Ну і природно, кожна жінка хоче, щоб їй довіряли. Однак, деякі пані поводяться так, що говорити правду ну зовсім не хочеться навіть під дулом пістолета. І справа навіть не в тому, що чоловікам є що приховувати, просто їм не хочеться, щоб їх жінки знали правду. Зрозумівши 5 причин чоловічого брехні ви зможете домогтися тієї самої правди не засовуючи чоловікові голки під нігті, а просто так, не роблячи нічого.Отже, пункт перший і найпоширеніший. Чоловіки бояться зомбі. Мені іноді здається, що хоча б в кулінарних уподобаннях, але ми, жінки, неймовірно схожі на зомбі. Ну, зізнайтеся, хто з нас не любить свіже чоловічий мозок прямо з черепної коробочки! Варто дівчині або дружині дізнатися яку-небудь інформацію, вона з особливим збоченням починає колупати йому голову своїми нервами і питаннями в спробі отримати все більше і більше.

Бути може, чоловік і хотів би розповісти своїй коханій про те, як їх з мужиками прийняли за акушерів і вони, п'яною натовпом, брали пологи! Але ви ж неодмінно станете цікавитися і тим, як вони потрапили до лікарні та іншими, ну абсолютно нецікавими для нього питаннями. Ось чоловік і відкриває рот тільки по святах і то, якщо його запитують.

Чоловіки самі знають, що їм робити. Ми обожнюємо радити і наставляти, ми можемо намагатися змінити чоловіка, навіть не почавши з ним зустрічатися, а чого час-то втрачати! Ось тільки сильній половині людства не хочеться вислуховувати купу філософських роздумів після розповіді про те, що він вчора випив у барі пива, а вже якщо друга половина дізнається про будь-якої угоді або фінансовій афері, укладеної в цей час … тут включається зомбі.

Нерідко, в тому, що чоловіки брешуть винна саме життя, доля, ну і його колишня. Бути може до нас за кожен похід в клуб і телефонний дзвінок від сторонньої жінки ваш благовірний отримував спочатку допит з пристрастю, а потім в бубон. От і виробився у хлопця інстинкт самозбереження, він вже на автоматі захищає себе і своє життя, сам того не бажаючи.

Ще один варіант, чому чоловік може брехати – він збоченець і грає в " здогадається чи ні " ;. Бути може він екстримал і любить ходити по лезу ножа. Виграє він чи програє? Буде переможцем або суддя винесе йому смертний вирок?

&Quot; Прости дорога, але Бетмен - це я ". Чоловік може брехати, щоб здаватися краще, тим самим отримуючи вигоду від маленької брехні. Зараз я не говорю про якісь серйозні обманах з метою отримання особистої вигоди. Він може брехати вам в дрібницях, адже приємно відчувати на собі погляд коханої жінки, і розуміти що для вас він в цю хвилину Супермен, який щойно врятував з палаючого будинку вісімнадцять голодних немовлят і кошеня, і це тільки тому, що і сьогодні він теж втримався і не покурив.

Переглядів: 397
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!