» » Чому чоловіки йдуть раптово і мовчки?

Чому чоловіки йдуть раптово і мовчки?

У цій статті зроблена спроба відповісти на питання, чому чоловіки раптом припиняють стосунки без пояснень, хоча, здавалося, до цього не було ніяких передумов.

« Зустрічалася з ним кілька тижнів. Все було ідеально, без поспіху, спокійно, але я весь час відчувала, що потрібна йому. Одного разу ми зібралися з моїми знайомими на концерт, і в цей день він виглядав зовсім інакше. Нічого не говорив, став холодніше, на прощання поцілував мене якось не так. Відчувала, що щось його мучить, але він не хотів нічого розповідати. Після концерту проводив мене додому і пообіцяв подзвонити вранці. І ніколи більше не з'явився » – що-небудь подібне про себе можуть розповісти багато жінок. Чому ж чоловіки зникають так просто?Чи може бути в такій ситуації що-небудь гірше, ніж відсутність відповіді на дуже беспокоящий питання? Адже переважніше знати саму неприємну правду, ніж прокручувати в голові вигадані сценарії.

Чому ж трапляється подібне?

По-перше, часто трапляється, що хлопець шукає хвилинного розваги, бо саме це йому необхідно. Знайомиться з привабливою жінкою, створює приємне враження про себе, і в цей момент розуміє, що йому не вона потрібна. Тоді він безмовно зникає, а в разі потреби виправдатися через деякий час говорить про те, що виїхав терміново за кордон, втратив телефон з усіма номерами або в родині трапилася трагедія. В деяких випадках що-небудь з цього виявляється правдою, але не так часто. А сенс в хитросплетіннях неправдивих слів один – залишити про себе гарне враження, тому що завдяки цьому і сам думає про себе краще.

По-друге, попадаються чоловіки, які занадто бояться, щоб жінка, вторгшись в їх життя, не зруйнувала звичного плину. І особливо це стосується ситуацій коли з'ясовується, що жінка і чоловік мають занадто значні відмінності в способі життя. Наприклад: чоловік - домосід. Любить проводити вечори вдома за читанням, спілкуванням або якимись домашніми справами. А нова подруга - тусовщиця, яка вважає домашнє проведення часу марною тратою часу. Чергова її наполеглива прохання " піти потусити " може стати останньою краплею. Чоловік вибирає звичний комфорт в рассчете, що нова жінка розділить з ним його пристрасть до сидіти вдома. В цьому випадку головним чинником стає небажанням змінюватися самому при одночасному розумінні того, що жінку " тусовщицю " теж не переробити.

Буває й так, що негативний досвід з'ясування відносин змушує триматися подалі від прямих розмов. Коли в процесі відносин розбита чашка, запізнення на побачення або дрібна помилка викликає непропорційну бурю жіночих емоцій, чоловік розуміє, що його слова про припинення відносин викличуть справжній армегеддон. Спопеляючу бурю. В цьому випадку спрацьовує банальна захисна реакціяю. Коли чоловік прагне відгородити свою психіку (а у чоловіків теж є психіка) від надмірного негативу.

Розставання без пояснень відбувається ще й в тих випадках коли реальна причина розставання занадто інтимна для відкритого пояснення. Наприклад незадоволеність в ліжку. Незгода жінки на якісь види інтимних ігор і ласк може стати для чоловіка вирішальним фактором, але сказати в очі - я йду від тебе тому що ти відмовляєшся від анального сексу - він теж не може. Адже дана причина в рамках уявлень про людські відносини виглядає просто " несерйозно " ;. І чоловік знає, що саме так вона і буде сприйнята. Як самою жінкою так, можливо і її подругами. Не бажаючи свої сексуальні пристрасті виставляти на загальний огляд - чоловік просто йде мовчки. Або відбувається загальними обтічними фразами типу: ми не підходимо один одному.

Однак, існує такий тип жінок, які змушують кожного партнера бігти без слів – це жінка-плющ. Це та, яка відразу ж « без пам'яті » закохується і хоче повністю заволодіти світом навколо свого обранця. Бажає, щоб він проводив весь час тільки з нею, і тільки їй приділяв увагу. У більшості чоловіків в таких випадках проявляється механізм захисту, і вони попросту тікають.

Таким чином, нам жінкам треба зрозуміти, що причин для мовчазного розставання досить багато. Але чоловікам при цьому необхідно знати, що подібне мовчання часто ранить ще сильніше. Їм треба пам'ятати, що чоловіка видно по тому, як він закінчує відносини, а не починає їх.Переглядів: 2399
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!