» » 5 ознак безнадійного чоловіки

5 ознак безнадійного чоловіки

Більшість жінок прагне переробити своїх чоловіків, хто за допомогою « дресирування » ;, хто за допомогою « виховання » ;. Трапляється так, що всепрощаюча жіноча любов все ж зазнає невдачі. Чи можна спочатку визначити « невідповідного » чоловіка, щоб не витрачати на нього дарма сили і час?

Психологи виділили ряд характерних факторів, на які слід жінці звернути увагу, особливо в момент закоханості.

Набір певних якостей

Існують чоловіки, яким принципово важливо, щоб у жінки був певний набір якостей і умінь. Такі чоловіки, шукаючи майбутню дружину, звертають увагу на те, чи вміє вона забиратися, прати білизну, готувати їжу, доглядати за ним і бути відданою і покірною. Якщо хоча б одна з якостей перестає його влаштовувати, то чоловік намагається знайти собі нову пасію. Спроби переконати такого чоловіка в неправоті не мають ніякого успіху.Пристрасть до випивки

Мова йде про любителів спожити чарочку-другу. Якщо вам здається, що це нешкідлива звичка потрібна чоловікові тільки для того, щоб зняти втому, то ви сильно помиляєтеся. Подібний спосіб « розслабитися » може перерости в алкогольну залежність.

Занижена самооцінка

У чоловіка з заниженою самооцінкою в разі ваших успіхів буде постійне відчуття досади. У подальшому він поставить вам умову – вибір між сім'єю або кар'єрою. І якщо жінка піде на його умови, поставить хрест на своїх бажаннях і присвятить себе домашнім турботам, то на тлі дружини чоловік раптово « розправити крила » ;, стане героєм і годувальником.

Майбутнє життя

Подумайте про те, якою буде ваша спільне життя, наприклад, через десять років. І як, влаштовує? Уявне представлення майбутнього – єдиний спосіб подивитися на ставлення з боку і зрозуміти, чи хочете ви їх чи ні.

Обранець живе за ваш рахунок

Ваш чоловік не знайшов гідну роботу, він « тільки відкриває справу » ;. Можливо, ви живете з батьками або на знімній квартирі, яку оплачуєте знову ж ви. Ви самостійно робите все покупки, вирішуєте всі проблеми, і так день за днем. Зверніть увагу, може бути, ваш чоловік зручно влаштувався, і йому комфортно так жити, щоб не вирішувати жодних проблем.

Проаналізуйте його поведінку і ваші стосунки, подивіться правді в очі. Бути може, це той момент, коли слід зрозуміти, що ви різні, і розійтися. Не впадайте у відчай, безвихідних ситуацій не буває.Переглядів: 2150
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!