» » Чоловік і жінка: знайди 10 відмінностей

Чоловік і жінка: знайди 10 відмінностей

Жінки обожнюють гороскопи. Якщо цього мало, то ми ліземо в тлумач імен, щоб дізнатися про людину докладніше. Ми обожнюємо всякого роду класифікації та типології. Нас хлібом не годуй, дай знайти подібність і відмінності в тих чи інших характерах. Зате про найголовніше ми дуже часто забуваємо … всі люди діляться на чоловіків і жінок! Про їх відмінностях ми сьогодні і поговоримо.

Мене не радує весна і спів птахів …Коли погано жінці, вона йде до друзів. Перше оповідання може тривати годину або два, переказ займатиме вже хвилин тридцять, третя подруга дізнається про всі подробиці за п'ять хвилин, а шостий вже і розповідати нічого, дурниці це все.

Чоловіки переживають все в собі. Вони намагаються залишитися наодинці з собою, нерідко замикаються. Чоловік розповідає про свою біду лише в тому випадку, коли йому дійсно потрібна порада. Не втіха, а саме інформація. До речі, якщо коханий вас не питає, то не варто наставляти його на шлях істинний, тим самим ви ставите під сумнів його мужність. Він здатний самостійно приймати рішення, він вже великий хлопчик. Потерпіть, нехай побуде один до того моменту, коли пристрасті в його душі вляжуться. Тоді й відірветеся.

Ти мене не розумієш

Напевно, кожній жінці коли-небудь здавалося, що чоловік її зовсім не розуміє. Вся справа в тому, що ми живемо почуттями та емоціями. Ми любимо перебільшувати і спрощувати, щоб йому було зрозуміло, а він чіпляється до слів.

Припустимо, вам набридло ходити з роботи додому і назад. Наскучили вечори біля телевізора і рутина. Ви хочете сказати своєму коханому, що вам його не вистачає. Вам необхідна його турбота. Хочеться взяти його руку, відчути, що ви разом, вибратися кудись. Випробувати приємні емоції, адже так здорово, коли ви разом! В цьому випадку, найчастіше, ви просто говорите йому про те, що вам хочеться побути удвох, не пускаючи в довгі міркування. Все просто і зрозуміло, тільки коротше. Що на це відповідають 8 чоловіків з 10? &Quot; А хіба ми зараз не удвох? &Quot;

Чоловіки занадто прямолінійні. Навіть в душі самого чутливого рідко цвітуть фіалки. Не можна звинувачувати за це сильну половину людства. Ми просто різні, от і все.

До речі, жінки нерідко й самі не розуміють своїх коханих. Припустимо, ви знаєте що у чоловіка проблеми, але на ваші запитання він відповідає коротко: " все нормально " ;. Що ви подумаєте? Вам буде здаватися, що йому на вас наплювати. Він не хоче ділитися своїми проблемами, бо не довіряє. У особливо нервових це дійде до " наші відносини дали тріщину &


Переглядів: 991
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!