» » 12 правил ідеальної дружини

12 правил ідеальної дружини

Кожна жінка прагне стати для свого коханого ідеалом. Однак це вимагає чималих зусиль і, можливо, деяких змін в самій жінці. Існує ряд порад про те, як стати ідеальною дружиною, якими користуються жінки по всьому світу. Що ж потрібно для цього робити?

1. Отже, перше, що повинна запам'ятати кожна жінка – обов'язково потрібно бути непередбачуваною. Чоловіки за своєю природою зовсім неініціативною, тому жінці частіше потрібно придумувати різноманітні розваги. Жоден чоловік не відмовиться від добре організованого відпочинку в компанії з коханою жінкою.

2. Не варто забувати про те, що кожній людині потрібно особистий простір. Жінка не повинна показувати себе ревнивиця. Нехай у чоловіка будуть свої власні папки на комп'ютері, мобільний, в який не варто залазити. Чоловікові просто необхідно час від часу проводити час з друзями за келихом пива або за грою в більярд.

3. Кожен представник сильної статі любить відчувати себе справжнім чоловіком. Тому просто необхідно частіше робити йому компліменти і підкреслювати його мужність і сексуальність. Пускай потішить своє самолюбство.4. Не варто забувати і про інтимну сторону шлюбу. Для різноманітності потрібно влаштовувати чоловікові романтичні вечори зі свічками, мереживним білизною, масажем і масою приємних відчуттів.

5. Жінці необхідно мати власні інтереси і захоплення. Однак не варто забувати про те, чим цікавиться чоловік. Йому буде дуже приємно, якщо дружина подивиться з ним цікавий фільм або сходить на футбол.

6. Ідеальна дружина повинна прагнути проводити вільний час зі своїм чоловіком. Не зайвим буде відправитися разом по магазинах, вибираючи речі, які прикрасять інтер'єр квартири. Тим не менше, краще всього, якщо в обох подружжя є спільні інтереси та захоплення.

7. Жінці просто необхідно дивувати свого улюбленого подарунками та сюрпризами. Будь-яка дрібниця стане приємною для обранця.

8. Варто нагадувати чоловікові про те, що він чоловік. Жінка повинна нагадувати чоловікові про деяких своїх бажаннях, щоб він міг їх виконати і відчути себе справжнім сильним покровителем.

9. Жодна жінка не повинна забувати стежити за собою. Чоловік повинен повертатися додому не просто до жінки, а до Богині. Легкий макіяж, приємна зачіска і симпатичний халатик – і чоловік назавжди буде належати своїй жінці.

10. Гарна дружина повинна пам'ятати про те, що будинок повинен бути в порядку, а на столі завжди повинні стояти смачні страви. Будинок повинен бути місцем, куди чоловік буде хотіти повертатися.

11. Просто необхідно подружитися з родичами і друзями чоловіка. Хороше ставлення з боку рідні дружина зроблять відносини лише міцніше.

12. Потрібно побільше розмовляти. Увечері за чашкою чаю можна обговорити події дня, поговорити про проблеми і наближаються події. Спільно прийняті рішення зміцнять шлюб і зроблять відносини більш довірчими.Переглядів: 2819
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!