» » Як зачати дитину Чи можливо зачати дівчинку або хлопчика за бажанням?

Як зачати дитину Чи можливо зачати дівчинку або хлопчика за бажанням?

Здається на перший погляд, що зачати дитину – справа нехитра. Скільки жартів і примовок існує на цей рахунок. Але, насправді, далеко не завжди спроби закінчуються заплідненням і вагітністю. В першу чергу, перед тим, як зачати дитину, необхідно відмовитися від куріння та інших шкідливих звичок обом батькам. Слід перейти на здорове харчування, не вживати продукти з ГМО, харчовими добавками, виключити фастфуд. Щоб оздоровити організм, рекомендується приймати вітаміни з мінералами і мікроелементами.

Якщо пара веде активне статеве життя, а вагітність не настає, жінці слід переконатися, що у неї відбувається овуляція. Овуляція – це вихід з фолікула яєчників здоровою, дозрілої яйцеклітини, яка готова до запліднення. Життєздатність яйцеклітини недовга, всього 24 години, сперматозоїдів трохи більше – до 3 днів. Тому, якщо перед парою стоїть питання – як зачати дитину, необхідно відрегулювати ритм статевого життя таким чином, щоб контакт припадав, як мінімум, на один із трьох днів перед овуляцією, в день овуляції, або день після неї. Овуляція припадає приблизно на середину менструального циклу, якщо його тривалість складає 28-30 днів. Якщо цикл довший або коротший, вихід яйцеклітини може бути пізніше або раніше. Тому для відстеження точної дати овуляції зручно вести графік базальний температури, використовувати домашні тести для визначення овуляції або звернутися до інших методів.

Нерідко пара цікавиться, як зачати дитину з першого разу. Єдино точної відповіді на це питання немає. Результат складається з багатьох чинників, одним з яких є вік партнерів, особливо жінок. Швидше вдається завагітніти молодим дівчатам, тому гінекологи радять не відтягувати час, відведений природою на народження дитини. Тому що у жінки після 35-40 років до питання про те, як зачати дитину, додасться ще один - як виносити вагітність. По-перше, кількість овуляцій в цьому віці знижується до 6-8 на рік, а по-друге, виявляється все більше нових болячок, які переходять у хронічну стадію.

Вагітність – це стрес і навантаження для організму, вона може спровокувати загострення цих захворювань, і організм, щоб звільнитися від такого тиску, може відторгнути вагітність, тобто відбудеться викидень. Тому планувати народження первістка для жінки краще до 30 років. Чоловікам природа відпустила часу на те, щоб стати батьком, дещо більше. Але з віком, особливо після 45 років, якість насінної рідини знижується, освіта здорових сперматозоїдів зменшується, а їх активність гасне. Тому медики радять, перед тим як зачати дитину, чоловікам після 40 років попередньо зробити спермограму.

Як зачати дівчинку

Ця інформація може стати в нагоді тим парам, які мріють про народження доньки. Про маленьку дівчинку, одягненої в повітряні сукні з оборочками і кокетливо зав'язаним бантом на голові, яка буде бігати по будинку і дзвінко сміятися чи, сидячи у тата чи мами на руках, мило щебетати. А коли підросте, стане першою маминою помічницею. Бувають і інші випадки, коли до народження дівчинки змушують певні обставини. Наприклад, щоб уникнути будь-якої спадкової хвороби, що передається в роду тільки по лінії чоловіків. За статистикою, на 100 дівчаток народжується близько 106 хлопчиків. Отже, не варто чекати милості від природи, доведеться діяти самостійно. Тому, в питанні про те, як зачати дівчинку, не зайвими будуть будь-які поради і рекомендації як медиків, так і звичайних людей.

1. Процедура ЕКЗ.

Це мабуть єдиний спосіб, який дає 100% -й результат зачаття дитини певної статі. Запліднення відбувається штучно, в спеціальній чаші з певною температурою, куди містяться заздалегідь відібрані сперматозоїди і яйцеклітини. Приблизно через тиждень в цьому « інкубаторі » дозріє кілька ембріонів. Стать майбутньої дитини формується в момент запліднення, тобто вже на етапі ембріонального розвитку визначити хлопчиків і дівчаток не складе труднощів. Таким чином, підсадивши в матку ембріони тільки жіночої статі, можна бути впевненим, що через дев'ять місяців на світ з'явиться довгоочікувана донька. Але не все так просто. Процедура Еко це не атракціон і не розвага, її не робитимуть всім підряд, виходячи тільки з бажання майбутніх батьків. Вона показана тільки тим парам, які не один рік потерпають безпліддям і не можуть самостійно зачати дитину. Або в тих випадках, коли по жіночій або чоловічій лінії в роду йдуть генетичні відхилення. Решта методи не дають стовідсоткового результату, проте, мають право на існування.

2. Як зачати дівчинку по овуляції.

Помічено, що чоловічі сперматозоїди, несучі Y- статеву хромосому, що відповідає за народження хлопчика, більш швидкі та спритні, ніж X- хромосоми. І при сім'явиверганні, під час статевого акту, саме сперматозоїди з Y-хромосомою доберуться до яйцеклітини значно швидше. Зате сперматозоїди з X- хромосомою, що відповідає за народження дівчинки, більш живучі. Тому, щоб зачати дівчинку, необхідно провести статевий контакт за два-три дні до настання овуляції. До цього моменту більшість Y-сперматозоїдів загине, так і не дочекавшись виходу яйцеклітини, і у X- сперматозоїдів з'являється значно більше шансів на запліднення. Цей метод хороший в тому випадку, якщо у жінки стабільний цикл, і вона знає, в який день відбудеться овуляція. Обчислити овуляцію можна за допомогою спеціальних тестів, УЗД-моніторингу, ведучи базальний графік.

3. Як зачати дівчинку по старокитайської таблиці.

Метод планування статі цей досить відомий, такою таблицею користується широке коло майбутніх матусь. За нею можна визначити як стать дитини, що знаходиться в утробі матері, так і запланувати народження майбутніх дітей певної статі. Хто користувався даними способом, зазначав досить високий відсоток влучень в точку (до 70%). Якщо у вас вже є діти, можете перевірити по них, збігся чи підлогу, який обіцяли давньокитайські мудреці. Вони стверджують, що жінка, в будь-якому віці в певні місяці може як зачати дівчинку, так і хлопчика (природно, мається на увазі дітородний період). За своїми, тільки їм відомим розрахунками, східні мудреці склали таблицю, користуватися якою дуже просто. В крайньому лівому стовпчику вказаний вік матері на момент зачаття, а у верхньому рядку – місяці зачаття. На перетин ліній з цими показниками буде стояти слово « хлопчик » або « дівчинка » ;. Таким чином, наприклад, користуючись таблицею, видно, що якщо матері виповнилося 19 років, то ймовірність зачати доньку підвищується в такі місяці як лютий, квітень, жовтень, грудень. В 30 років найкращі місяці для зачаття дівчинки - з лютого по жовтень і т.д.

4. Як зачати дівчинку за народними прикметами.Цей спосіб хоч і не дає високого відсотка збігів, але обійти його увагою ніяк не можна, адже він накопичувався століттями. Отже, які помічені народні спостереження і прикмети підкажуть, як зачати дівчинку:

- у жінок старше 30 років частіше народжуються дочки, особливо, якщо це первенец;

- зачинати дівчинку краще під час дощу, а в зимовий час – під час снегопада;

- Середа, п'ятниця та неділя – найбільш підходящі дні для зачаття дочек;

- під матрац ліжка потрібно покласти кілька предметів жіночих аксесуарів – дзеркальце, гребінець, пудреніцу;

- необхідно скласти вік матері і порядковий номер місяця зачаття (січень – перший, лютий – другий, березень – третій і т.д.). Якщо в сумі вийде парне число – народиться дівчинка.

5. Спеціальна дієта для зачаття дівчаток.

Якщо ви мрієте про доньку, то не менше двох місяців до зачаття, слід харчуватися певними продуктами. Як показує практика, це збільшує шанс отримати заповітний результат. Необхідно вживати продукти, з багатим вмістом магнію і кальцію.

Також рекомендуються:

- молоко, сметана, Сир;

- натуральні риба та м'ясо

-бездріжджові хлібобулочні вироби;

- манна крупа, рис;

- айва, ананас, кавун, грейпфрути, полуниця, лимони, малина, манго, яблокі;

- морква, огірки, салат, буряк, спаржа, зелений горошок, болгарський перець, зелень, картопля, баклажани, зелена квасоля і боби, яйця;

- горіхи, мед, цукор, варення.

Не рекомендуються:

- сири, морозиво, маргарін;

- ковбаси, копченості, солона риба, сало, консерви (в тому числі овочеві), смажений Картопля;

- кукурудзяна крупа;

- апельсини, абрикоси, банани, диня, сливи, смородина, персікі;

- сода, дріжджі, пряний соус.

Як зачати хлопчика

Якщо ви мрієте про спритно хлопчині, готові до того, що навколо вас будуть відбуватися військові баталії, ганяти машинки, залізницею мчати поїзда, а майбутній батько вже купив вудки і футбольний м'яч, то вас напевно хвилює питання, як зачати хлопчика. Як і у випадку з дівчатками, безпомилковий спосіб – штучне запліднення за допомогою ЕКЗ. Але проводять його не всім, та й задоволення це не зовсім дешеве, тому доведеться брати до уваги інші методи.

1. Як зачати хлопчика по овуляції.

Використовуючи принцип швидкохідності Y- сперматозоїдів і повільності, але живучості X-сперматозоїдів, вибрати найбільш вдалий день. Щоб зачати хлопчика, необхідно провести сексуальний контакт в день овуляції, тоді існують великі шанси, що Y-сперматозоїди обженуть своїх повільних побратимів і запліднити яйцеклітину &


Переглядів: 1360
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!