» » Визначення статі дитини

Визначення статі дитини

Як тільки майбутні батьки дізнаються про те, що у них буде дитина, одночасно з почуттям радості, яке вони відчувають, часто виникає питання: хто ж народиться – донька чи син. Для багатьох пар це не більше, ніж здорова цікавість, гра, бажання задовольнити свій інтерес і почати готувати відповідне придане для малюка. Для деяких же, визначення статі дитини - питання більш серйозний. Адже є спадкові захворювання, які можуть передаватися тільки по чоловічій або жіночій лінії.

Тому можливість дізнатися стать дитини якомога раніше допоможе парі проаналізувати можливий результат вагітності і вчасно зробити вибір – залишати вагітність або перервати. Існує досить багато способів і методик, за допомогою яких можна визначити стать майбутнього малюка. Враховують і дату зачаття, і групу крові, і знаки Зодіаку майбутніх батьків, причому кожен з них дає певний відсоток влучень в ціль. Але найбільш точними методами є все ж медичні.

Визначення статі дитини медичними методами

1. УЗД - найбільш доступний, безболісний і безпечний метод визначення статі. Планове обстеження жінок за допомогою ультразвукової апаратури проводиться три рази за весь період вагітності, що дозволяє простежити за здоров'ям плоду на різних щаблях його розвитку, визначити можливі патології, і за бажанням визначити стать. Більш достовірну інформацію про стать майбутньої дитини можна отримати до 20-25 тижня вагітності, хоча іноді вдається дізнатися і раніше – на 14-16 тижнях. Визначення статі дитини за допомогою ультразвукового дослідження - спосіб вельми ефективний, але і він не дає 100% гарантії вірного результату.

2. Амниоцентез – аналіз, при якому шляхом проколювання плодового міхура беруть невелику кількість навколоплідних вод і досліджують її хромосомний склад. Проводять процедуру на 14-18 тижні вагітності тільки за медичними показаннями при підозрах на генетичні захворювання або можливі вади розвитку. Процес проколу плодового міхура становить певний ризик як для майбутньої мами, так і дитини, але це буває єдиним виходом у випадку, коли потрібно поставити точний діагноз або надати своєчасну допомогу. При підрахунку і дослідженні хромосом попутно дізнаються і стать плоду. Достовірність інформації становить 99%.

3. Кордоцентез – процедура схожа на проведення амніоцентезу, тільки замість навколоплідних вод досліджується пуповинна кров дитини.

4. ДНК-тест – методика досить сучасна, була розроблена в 2007 році американськими вченими. Виявляється, що в крові матері містяться ДНК частинки її майбутньої дитини. Тому вже з шостого тижня можна безпомилково (100%) визначити стать плоду. Має один істотний недолік – процедура дуже дорога.

5. Тест на визначення статі дитини (гендерний тест) - діє аналогічно домашньому тесту для визначення вагітності. Принцип методу заснований на тому, що в сечі вагітної присутні статеві гормони майбутньої дитини, які і допоможуть визначити його стать. Тому, якщо з'єднати сечу зі спеціальним реагентом, що містяться в тесті, контрольна смужка забарвиться в зелений колір, якщо буде хлопчик і помаранчевий – якщо дівчинка. Тестування можна проводити з 8 тижня вагітності, точність діагностики складає близько 90%.

Визначення статі дитини по східній методиці

Схід - справа тонка, а в питаннях визначення статі майбутньої дитини особливо. Тому не варто обходити увагою такий спосіб визначення статі як китайські і японські таблиці-календарі, тим більше ймовірність збігів становить майже 70%.

Китайський метод визначає стать за віком матері та місяцю зачаття. Діагностика являє собою таблицю, в крайньому лівому вертикальному стовпці якої необхідно вибрати вік матері, а в горизонтальній верхньому рядку - місяць зачаття. Далі на перетині цих ліній буде стояти певна буква – « М » ;, значить хлопчик і « Д » - Дівчинка. Добре, якщо овуляція і запліднення припали на середину місяця, тоді достовірність визначення буде значно вище. Помилитися можна, якщо факт зачаття свершился на кордоні двох сусідніх місяців, коли не можна зі 100% -й упевненістю знати, в якому саме.

Японська таблиця працює трохи по-іншому: тут важливий не тільки місяць зачаття, але і місяць народження батька і матері. Спочатку по першій таблиці визначають число, яке є знаковим саме для цієї пари. Знайти його просто: в горизонтальній рядку необхідно вибрати місяць народження майбутнього батька, а у вертикальному стовпці – матері. На місці перетину місяців народження батьків виявиться одна з комірок таблиці з певним числом. У другій таблиці необхідно це число знайти у верхній горизонтальній рядку і вибрати відповідний стовпець. У цьому стовпці вказані місяці року, коли може відбутися зачаття, а навпроти них – кількість хрестиків, яке показує ймовірність народження дівчинки чи хлопчика. Чим більше коштує хрестиків в стовпчиках « хлопчик » і « дівчинка » навпроти певного місяця, тим більш імовірно, що дитина, зачата в цей місяць, народиться тієї чи іншої статі.

Визначення статі дитини з оновлення крові майбутніх батьківІснує гіпотеза, що в чоловічому організмі відбувається оновлення крові через чотири роки, а в жіночому – через три (це враховуючи, що не було великих крововтрат - під час операцій, пологів, переливання крові тощо). Тому, чия кров, батька чи матері, виявиться на момент зачаття « молодше » ;, тобто пізніше оновилася, того статі буде і дитина. У разі, якщо кров батьків оновилася в один час, можливе народження двійні. Якщо були великі крововтрати у батька чи матері, вважати оновлення крові слід не від дати народження, а від дати крововтрати. Визначення статі дитини за даною методикою не має наукового доказу, тим не менш, багато пар користуються нею на практиці. Ймовірність збігів невелика – набагато більше 50%. Зручніше розглянути методику розрахунку на прикладі:

Вік батька на момент зачаття - 27 років, вік матері – 22.

Батько: 27/4 = 6 (3 в залишку: 6 * 4 = 24- 27-24 = 3).

Мати: 22/3 = 7 (1 в залишку: 7 * 3 = 21- 22-21 = 1).

Менший залишок має мати, у неї пізніше оновилася кров, значить народиться дівчинка.

Ще один приклад.

Вік батька – 24 роки, матері – 21.

Батько: 24/4 = 6 (в залишку 0).

Мати: 21/3 = 7 (у залишку 0).

Якщо залишки однакові або дорівнюють нулю, велика ймовірність народження близнюків або двійні.

Визначення статі дитини народними методами

Ось де є розгулятися фантазії, т.к. за багатовікову історію накопичилося чимало спостережень і прикмет, за допомогою яких намагаються визначити стать майбутнього малюка. Ось лише найпоширеніші з них:

1) По маятнику. Необхідно спорудити висок – на нитку підвісити невелике залізне обваження. Найчастіше використовують обручку. Потім потримати висок над животом – через якийсь час він прийде в рух. Якщо буде гойдатися з боку в строну як маятник - народиться хлопчик, якщо по колу – дівчинка.

2) За частотою серцебиття плода. Цей метод застосовують, коли є можливість прослухати серцебиття майбутньої дитини. Якщо воно складає більше 140 ударів в хвилину, варто чекати доньку, якщо менше – сина. Цю закономірність підмітили гінекологи, і як не дивно, відсоток що співпали пророкувань виявляється досить високим. Найбільш достовірною вважається інформація, починаючи з 14-15 тижня вагітності.

3) За формою живота. Вважається, що якщо у жінки животик круглий, народиться дівчинка, якщо має загострену форму – хлопчик.

4) За густоти шевелюри батька. Якщо майбутній папа лисуватий, ймовірність народження хлопчика збільшується в два рази.

5) За зовнішності вагітною і її самопочуттю:

- якщо жінка під час вагітності покращала – до народження сина, якщо змарніла – дочки. Вважається, що дівчатка « забирають » красу матері;

- майбутніх мам хлопчиків тягне на солоненьке, м'ясне, кисленьке, а тих, хто чекає доньку – на солодощі, фрукти, мучное;

- якщо у вагітної постійно мерзнуть ноги, народиться хлопчик;

- якщо жінка спить головою на північ – до народження сина, на південь – дочки;

- якщо вранці мучить сильний токсикоз – народиться дівчинка;

- якщо дружина любить чоловіка сильніше – народиться донька, якщо чоловік дружину - то син.

Деякі народні прикмети викликають посмішку, ними можна скористатися, хіба що розважаючи себе. Але в часи, коли не було УЗД, і стать дитини дізнавалися лише під час пологів, до уваги бралися будь-які зачіпки. І все-таки, за великим рахунком, не так важливо, хто народиться – донька чи син, головне, щоб ця дитина була здоровою. І любити свою дитину ми не будемо менше, якщо він народився не тієї статі, що очікували. Якщо ж народження саме сина чи доньки так принципово, можна зробити ще одну спробу. А придане для малюка, щоб не помилитися з кольором, можна купити і на останніх тижнях вагітності або відразу після народження.Переглядів: 6338
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!