» » 2 тиждень вагітності Розвиток плоду і відчуття на 2 тижні вагітності

2 тиждень вагітності Розвиток плоду і відчуття на 2 тижні вагітності

Другий тиждень вагітності – це саме той період, коли дозріла і вийшла з фолікула яйцеклітина просувається в маткову трубу, в якій і відбувається її запліднення. Далі запліднена яйцеклітина потрапляє в порожнину жіночої матки. На місці лопнув фолікула, внаслідок настання овуляції, утворюється так зване жовте тіло яєчника, що представляє собою тимчасову залозу внутрішньої секреції, яка відповідає за вироблення гормону – прогестерону. Даний гормон допомагає вже заплідненої яйцеклітини надійно закріпитися в порожнині матки.

Овуляція, як етап менструального циклуУ здорової жінки овуляція відбувається приблизно в середині менструального циклу, але іноді вона може зрушуватися або взагалі наступати не щомісяця. Плануючи зачаття, необхідно мати на увазі, що яйцеклітина може очікувати запліднення в перебігу доби після овуляції, а чоловічі сперматозоїди готові чекати її в жіночому організмі близько сімдесяти двох годин. Таким чином, вони можуть з'єднатися, навіть якщо статевий акт мав місце за два або три дні до овуляції. Приблизно чверть жінок відчувають в цей час легке нездужання і біль в нижній частині живота. Це відбувається внаслідок подразнення яєчника, яке викликається рідиною або кров'ю, яка вийшла з фолікула, що розірвався. Разом з овуляционной в жіночому організмі протікає і ендометріческій цикл, подготавливающий стінки матки до приєднання заплідненої яйцеклітини.

На другому тижні вагітності деякі жінки стають більш чутливими і сприйнятливими в навколишньому середовищі. У них підвищується нервова збудливість, загострюється нюх. Дані симптоми проявляються через те, що жіночий організм починає докладати додаткових зусиль для зачаття і збереження майбутньої дитини. Парі, що планує малюка, в цей період необхідно вести активний і здоровий спосіб життя, правильно і збалансовано харчуватися, повністю відмовитися від спиртного і нікотину. Рекомендується якомога більше часу проводити на свіжому повітрі. Відмінним варіантом для відпочинку у вихідні дні можуть стати спокійні прогулянки за містом. При цьому необхідно на деякий час утриматися від статевого життя, для того щоб дати можливість дозріти найбільш активним сперматозоїдам. Крім того варто обмежити прийом гарячих ванн, краще обійтися теплим душем. Обов'язково потрібно добре висипатися і відгородити себе від зайвих стресів, адже організму в цей період необхідний спокій, так як він готується до дуже важливій роботі.

Оптимальний момент для зачаття дитини

У сучасній літературі зустрічається безліч різних думок з приводу вибору пози, яка найбільш сприяє зачаттю дитини. Але поки чітких наукових доказів цих тверджень немає, ясно тільки лише одне, що для найбільшої ймовірності зародження нового життя займатися сексом краще або за два дні до настання овуляції, або один раз саме в день овуляції. Деякі вважають, що для більшого ефекту необхідно полежати деякий час після статевого акту, але сперматозоїдів в жіночий організм потрапляє так багато, що навіть якщо жінка відразу встане, то їх все одно затримається не один мільйон.

Вимірювання базальної температури й інші способи визначення овуляції

Сама природа запаслася безліччю хитрощів, здатних підвищити шанси жінки на вагітність. Так, в даний період значно посилюється сексуальний потяг до протилежної статі, жінка навіть ставати привабливіше, підвищується еластичність її шкіри. В період овуляції шийка матки трохи відкривається, а слиз виділяється в піхву стає густішим, для того щоб більш надійно утримати насінну рідину. При плануванні вагітності день овуляції можна визначити за допомогою вимірювання базальної температури. Вимірювати її необхідно щодня, в прямій кишці, після ранкового пробудження. Однак сьогодні з'явилися більш прості способи визначення сприятливого періоду для зачаття – спеціальні тести на овуляцію, засновані на визначенні кількості гормонів в ранковій жіночої сечі.

На другому тижні вагітності жінка поки ще не відчуває яких-небудь особливих симптомів, крім невеликого підвищення базальної температури або несильних тягнуть болів внизу живота. Якщо лікар не призначив необхідних додаткових аналізів, то ультразвукове дослідження робити поки рано, дивитися там ще нікого і нічого.Переглядів: 977
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!