» » Психологія чоловічої зради

Психологія чоловічої зради

Погодьтеся, дивно, що при поголовне бажанні чоловіків змінювати, ми живемо в моногамному суспільстві? Змінюють якщо не все, то дуже багато, якщо не фізично, то хоча б у думках, якщо не в думках, то підсвідомо. При величезному бажанні володіти безліччю жінок, правителі колись вирішили, що дружина повинна бути тільки одна і змінювати їй – неправильно. Якби з дитинства нам розповідали про те, що в невірності немає нічого страшного, ми б, напевно, так і думали.Візьміть первісне суспільство – про шлюб тоді мови не йшло, вицепіл першу-ліпшу біля багаття – за волосся і в печеру, піднімати демографічне становище планети. У стародавній Греції ситуація змінилася, от тільки не особливо сильно, начебто вже і держава, і шлюб … але за волосся тягли вже не тільки жінок і не обов'язково в печеру, древні греки були винахідливим народом. Навіть мусульмани, яким можна брати скільки завгодно жінок і то, часом поглядають на сусідній гарем. У чому ж причина такої поведінки? Звичайно ж, жінки і чоловіки – дуже різні, і нам буває важко зрозуміти один одного.

Жінки не стільки змінюють фізично, скільки ставлять крапку в своїх попередніх відносинах. Змінила – значить все, " ти мені не цікавий, я тебе більше не люблю " ;. Згадайте Анну Кареніну або Катерину з п'єси Островського " Гроза " ;, вони не стільки закохуються в нового залицяльника, скільки говорять своєму старому: " Ти мені не потрібен, мені з тобою погано, я не люблю тебе " ;. Зрадою жінки мстять своїм чоловікам за нещасливе життя, за те, що їм не вистачає емоцій, любові, да того ж сексу!

Чому ж змінюють чоловіки? Що ВОНИ хочуть сказати цим? Мені не хотілося б засмучувати читача, але, на жаль, чоловіками править одна лише хіть, вони просто бачать жінку і хочуть її. Щоб краще зрозуміти, уявіть побутову ситуацію. Все життя чоловік вранці п'є каву Він це любить і не збирається відмовлятися від своєї звички, але в один прекрасний день він бачить сосиски. Йому дуже хочеться спробувати сосиску. Це не означає, що він більше не любить каву, це не говорить про те, що з кавою у нього пішла тріщина у відносинах, побачивши сосиску він не полюбив її, чесно кажучи, і до кави він звикав не один тиждень. Він просто одного разу відкрив холодильник і побачив сосиску ...

Звичайно, утриматися від цієї спокуси для кого-то легко, не всі чоловіки зраджують. Інші не бачать в цьому нічого поганого. Насправді, не всі представники чоловічої пода можуть зрозуміти, чому розбудовується їх дівчина. Вони не думають, що образа відбувається тому, що погляди на зраду у них різні. Чоловік любить свою жінку, але ось вирішив спробувати ще когось, просто так, нудно було.

Але якщо спочатку цей флірт не є для них чимось серйозним, чому ж хлопці йдуть до своїх коханкам? Чесно кажучи, це відбувається вкрай рідко. Найчастіше в цьому винна сама жінка. Якщо ви починаєте здогадуватися, що чоловік вам зраджує, то про що ви подумаєте першим ділом – розлюбив. В цей момент жінкам відбиває пам'ять і логіку. Вони геть забувають про те, як колись завойовували любов ближнього свого і починають застосовувати досить дивні методи повернення: скандали, сльози, вмовляння, тортури і допити. А ось у коханок з цим все впорядке, вона дає чоловікові " відпочити " від своєї сварливої

Переглядів: 1501
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!