» » Жіночі недоліки Що реально бісить чоловіків?

Жіночі недоліки Що реально бісить чоловіків?

Як часто ви спокійно стежте за тим, що чоловік дивиться футбол? Вас дійсно не дратує, що він просто сидить поруч і дивиться телевізор, не здогадавшись навіть приобнять вас? Всі ми знаємо і обговорюємо чоловічі недоліки зі своїми подругами мінімум раз на тиждень. Чоловіки, як нам здається, більш суворий народ, та й в нас, ідеальних, нічого дратувати не може. Насправді ж, чоловіки просто спокійніше ніж ми. Будь-який з них охочіше поцілує вашу ніжку, ніж вирішить влаштувати істерику за те, що ви сунули йому в обличчя свою брудну грабую. Однак, якщо дуже сильно попросити, вони назвуть вам цілий список недоліків, які хотіли б виправити в дівчатах.

1. Учень диявола. Жінки люблять пофілософствувати, поговорити про життя, але ще більше вони люблять вчити коханого. Ось коли перше плавно перетікає в друге – починається пекло.Спочатку дівчина тягне з хлопця інформацію лещатами, а після однієї-двох відвертих фраз її вже не заткнути. &Quot; Я не недочула, ти сказав, що хотів би жити біля моря? Але якщо буде шторм, якщо одного разу нас накриє хвилею? Якщо на берег викинеться кит, який плавником зачепить нашу халупу? На що ми будемо відбудовувати її заново? Я думаю, крім основної роботи на нашій кокосової плантації, ти повинен будеш ще вкладати гроші в якусь нерухомість! &Quot;

2. О, мій милий Енріке. Багатьох чоловіків неймовірно дратує, коли їх друга половина пускає слину на мачо з екрану телевізора. До речі, розповідь про те, який чудовий хлопець у Светки теж викличе лише відторгнення. Це далеко не натяк на те, що йому теж пора б помінятися або хоча б задуматися. Це удар в спину, при тому не стільки з вашого боку, скільки з боку цього слащавого Светкини підкаблучника!

3. Домовик, домовик, пограв і віддай! Вас напевно бісить, коли чоловік питає про те, де його шкарпетки, зарядник та інший непотріб, який ви з разу в раз кладете в один і той же місце. Відкрию один секрет, чоловіків теж бісить шукати по півгодини " втрачені " речі. Більш того, він навіть не здогадується, де вони можуть перебувати. Не пристосований мозок чоловіка під таку дурницю, вони мислять глобальніше і запам'ятовують більш важливі речі. Ви ж не зможете перерахувати склад команди " Зеніт " на чемпіонаті 1989 року.

4. Ти такий мерзотник! Ця жіноча риса є у багатьох дівчат, і вона скоріше дуже ображає сильну половину людства, ніж дратує. Жінки дозволяють собі те, чого ніколи б не потерпіли від молодої людини. Вони можуть в пориві люті кинути тарілку об підлогу, кричати і навіть обзиватися. Чому жінки так поступають? Тому що чоловіки не плачуть? Мало хто з них наважився б на цей типовий для жінок прийом. Ось і страждають, а ми й не цінуємо.

Чоловіки терплять і не звертають уваги на дрібні недоліки жінок до того моменту, поки вони люблять і твердо впевнені в своїй обраниці. Вони вважають нас маленькими істотами про які треба дбати, але якщо в один прекрасний момент вони починають сумніватися … весь цей потік негативу може обрушитися на вас в один момент, хоча небагато чоловіків опускаються до такого. Вони тихо збирають свої речі і зникають в ночі. Їм стають нецікаві ні ваші вмовляння, ні обіцянки, ні навіть ваше жіноча думка.Переглядів: 2827
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!