» » 5 ознак, що ти розлюбила

5 ознак, що ти розлюбила

Чи знаєш ти, що більшість чаклунів і шаманів зізнаються, що для того, щоб закохатися в людину досить вичавити з нього трохи поту і випити цю рідину. Я думаю, що треба неймовірно любити людину, щоб наважитися на таке. Добре, що цю практику не перетворили на традицію на весіллях!

Якщо ти починаєш думати, що твої стосунки нікуди не ведуть, але не готова пити чоловічий піт, то зверни увагу на 5 ознак того, що ти розлюбила свого чоловіка. Бути може, вони допоможуть поставити крапку або три крапки в ваших стосунках.

Ти до нього чіпляєшся

Тобі не подобається буквально все в твоєму чоловікові. Він робить все не так. Тобі здається, що він ні на що не здатний.

Або не тільки до нього …

Бути може, ти вже не перший раз ведеш себе подібним чином? Ти можеш думати, що просто ще не зустріла свою людину. Насправді ж ця риса стала частиною твого характеру. Можливо, ти стала занудою, і підсвідомо відштовхуєш від себе чоловіків з якоїсь причини.

Бути чи не бути … матусею

Деякі чоловіки просто не створені для відносин. Сім'я, любов, шлюб – не для них. Вони не можуть подбати ні про себе, ні про свою жінку. Як можна будувати відносини з такою людиною? Йому потрібна дружина-мама, яка буде дбати і опікати. Дівчина з комплексами, безмірно щаслива вже тим, що хлопець перебуває поруч.

Зверни увагу на те, з яким твердженням ти охочіше погодилася і зроби висновки.

Якщо тобі ближче другий варіант – думати нічого. Уяви, що ти вийдеш за нього заміж, що тоді? Воно того варто?

Хто хороший хлопчик?Якщо ти згодна з тим, що проблема в тобі, то пора переглянути свою поведінку. Деякі дівчата стають нестерпними при ПМС, інші просто вихлюпують злобу таким чином, треті – зануди по життю. Що робити, якщо до тебе це відноситься?

- Припустимо, ти в черговий раз винесла мозок своєму коханому і тільки потім схаменулася. Постав собі нагадування, обов'язково придумай п'ятихвилинну оду для свого чоловіка і розкажи йому про те, який він у тебе чудовий. Може і сама повіриш :)

- Якщо ти помічаєш, що незадоволена якимось вчинком, порахуй до 10. Постарайся подумки виправдати свого молодого чоловіка. Ще раз зваж, чи варто піднімати цю тему.

- Візьми за правило " карати " себе за невдоволення. Якщо ти відчуваєш роздратування, не має значення права ти чи ні, то перш ніж висловлювати все молодій людині – пиши по сторінці тексту. Темою можуть бути твої думки з приводу його вчинку. До речі, візьми за правило, перечитуй свою писанину, бути може, в іншому настрої ти будеш думати інакше?

Тобі не подобається, коли він тебе чіпає

В даному випадку і обговорювати нічого. Чоловік повинен порушувати. Якщо ти відчуваєш неприємні емоції від його дотиків, значить, це кінець.

Ти точно не інопланетянка?

Звичайно, існують жінки, які періодично потребують самоті. Чесно кажучи, їх дуже мало, їх ніхто і ніколи не бачив. Реальність їх існування під великим питанням, але якщо тобі набридло товариство свого хлопця, то, як наслідок, будуть дратувати та доторки. Ти можеш спробувати з'їздити відпочити, перш ніж приймати якісь рішення. Можливо розставання змусить любити сильніше, ти засумуєш і все буде добре?

А якщо ні, то просто біжи. Біжи і не оглядайся.

Ти заглядаєш на інших чоловіків

Ти раптом побачила, що навколо тебе ходить натовп красенів! Один красивіше іншого, і всі такі чудові. Ти починаєш соромливо, але ВЖЕ фліртувати. Тобі приємно увагу і про деякі чоловіках ти думаєш навіть більше, ніж це дозволяє правило пристойності.

Я ні в чому не буду мати потребу?

Уважно постався до своїх почуттів. Подумай, бути може, тобі не вистачає уваги твого коханого, і ти намагаєшся заповнити цю нестачу?

- Запропонуй з'їздити куди-небудь удвох. Це може бути подорож, а може і просто прогулянка по зимовому лісі. Головне, щоб було не дуже холодно.

- Візьми все в свої руки і зроби щось колосальне. Вечеря при свічках, сексуальну білизну, романтичний масаж. Ми дуже часто чекаємо вчинків від чоловіків, а от самі не готові проявляти ініціативу. Порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих. Зробіть свято, хоча б для себе.

Але ж вона не твоя, хоч з тобою вона

Зрада жінок завжди має емоційну основу. Якщо дівчину влаштовує її кавалер, вона не стане задивлятися на інших. Відвертий флірт і фізична невірність – це приблизно одне й те ж, з точки зору більшості особин жіночої статі. Пані не стільки закохуються в когось нового, скільки прощаються зі старим. Таким чином вони просто намагаються сказати, що поточні відносини їх більше не влаштовують.

Ти не дивишся в майбутнє

Тобі все одно де він працює і чи буде він заробляти більше. Ти не дала імен вашим дітям і навіть не думала про них. Тебе все влаштовує. Тобі не хотілося б весілля. Тебе лякає думка, що він може зробити тобі пропозицію.

Звичайно, можливо, ти не розлюбила, а просто не готова до серйозних стосунків, тебе лякає брак. В твої плани не входить материнство і ти бежіть від цих думок. Іноді, це може означати, що ти просто не доросла до того моменту, коли захочеш будувати сім'ю, а не розважатися і насолоджуватися наявністю чоловіки

Весь вільний час ти у подруг

Тебе абсолютно не тягне додому. Тобі все одно де знаходиться твій улюблений і з ким він проводить час. Ти гуляєш то з одного подругою, а то йдеш до іншої. На найближчий тиждень у тебе вже підготовлений список візитів, якщо хтось відкладає зустріч, то ти відразу ж дзвониш комусь ще.

Думати, що просто ти настільки суспільна людина – нерозумно. Якщо тобі подобається проводити час з коханим, то ти будеш з ним, якщо немає – знайдеш тисячу відмовок для того, щоб цього не робити.Переглядів: 3775
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!