» » Коханка - це майбутня дружина або тимчасове захоплення?

Коханка - це майбутня дружина або тимчасове захоплення?

Що б сталося, якби всіх жінок, які коли-небудь потрапляли в любовний трикутник можна було зібрати на одному острові? Принаймні, щільність населення там була б найвищою.

На жаль, майже всім жінкам в той чи інший момент життя надавався вибір – боротися за коханого чоловіка або йти. Чим більше пройшло часу з того моменту, тим сильніше ви будете кричати, що треба брати руки в ноги і бігти. &Quot; Це негідно! Так що чоловіки про себе думають? Жінки, які погоджуються на такі відносини себе не цінують! &Quot; Список аргументів буде набагато коротше, ніж кількість емоцій і слюней, випущених у повітря, в спробі проголосити незалежність від отаких мачо.Однак, коли жінка тільки дізнається, що у її коханого є хтось ще, в ній прокидаються такі борці за щастя, що будь-який воїн-визволитель поруч з нею боягуз і ледар. Така жінка готова на все. Закрити грудьми від кулі – не питання, заробити сто тисяч мільйонів – Зараз почну, стати на якийсь час хорошою і не пиляти улюбленого – постараюсь.

Деякі жінки прекрасно знають про наявність суперниці, так як дуже чесні чоловіки самі все розповідають в надії, що за це їх будуть ще більше цінувати і поважати. На жаль, нерідко так і відбувається, жінки готові покривати коханого: не дзвонити в певні години, замітати сліди зустрічей і робити все, аби тільки він помітив, яка вона У НЬОГО чудова.

Це жінки-вижідательніци, вони можуть себе обманювати тим, що їм і самим подобаються такі відносини або переконувати себе, що це все тимчасово, поки він не зробить вибір. Милі дами, схаменіться, самостійно він цей вибір не зробить! Це ж чоловіки, навіщо відмовляти собі в задоволенні і забивати голову зайвими думками, коли у нього і так все добре? Все закінчиться тим, що ви будете все більше злитися, звикати і з часом все-таки почнете пиляти чоловіка тим, що йому пора б визначитися. При цьому, ваші колишні заслуги їм розглядатися не будуть, чоловіки тільки по телевізору вибирають собі дружину за вмінням варити борщ і прибирати квартиру. Вони не настільки дурні, вони розуміють, що ви не завжди будете такої ідеальної, будуть і скандали. Навіщо міняти шило на мило, та ще й незвідане? На відміну від уже перевіреного шила, яке репетує під час місячних і панікує через розкидані шкарпеток. По суті, чоловік спочатку знає в якій ролі він вас бачить: коханка або дружина, але навіщо відмовляти собі в задоволенні відчути тебе мачо?

До речі, всі розмови про те, що: " Зараз не час йти, ось сказала б ти вчора, а то саме сьогодні вона як на зло зламала обидві руки і щелепа, я навіть не уявляю як вона буде без мене їсти? &Quot; Пам'ятайте, якщо чоловік хоче – він все зробить, а якщо ні, то навіщо витрачати на нього час?

Інші дівчата потрапляють категорію, від якої чоловіки намагаються щось приховувати. Чоловіча стать може сміятися над нашою логікою скільки завгодно, але коли справа стосується відносин та любові, то будь Шерлок Холмс нервово курить збоку, дивуючись жіночої проникливості. Ми завжди знаємо, коли на горизонті з'являється інша, виняток становлять лише дівчата Остапов Бендеров, гениальнейших майстрів конспірації, яких дуже мало. В категорії псевдо-незнаек частіше зустрічаються дружини. Ви вже встигли обуритися: " так які ж вони коханки? &Quot ;. Не треба нервувати, як би грубо це не звучало, але яка різниця з якого боку рахувати: хто перший, хто другий? Ці жінки перебувають в положенні нічим не кращому, ніж коханки. І мало хто розуміє, що у своїх ворогів треба вчитися, а то нерівна година можна і самій стати тимчасовим захопленням? Що краще: утримувати чоловіка скандалами і грізним кулаком або ласкою і ніжністю?Переглядів: 1774
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!