» » 5 причин спокусити колишнього хлопця

5 причин спокусити колишнього хлопця

На думку сексологів, близько 50% партнерів навіть після розставання підтримують сексуальні відносини. Чоловіки сприймають це як приємне проведення часу, для жінок же це виливається в ряд проблем і переживань. Тільки от мало хто з партнерів хоче повністю переривати ці відносини.

Багато жінок хоча б один раз у своєму житті, випивши деяку кількість спиртного, дзвонили своєму колишньому партнерові або відправляли йому зворушливу SMS. Але мало хто з них замислювався про те, що це провокація, таким чином жінка показує колишньому партнерові, що скучила по ньому і хоче зустрітися. Будь-який чоловік скористається такою ситуацією, а головне, йому не доведеться виправдовуватися, адже жінка сама йому зателефонувала і запропонувала себе. Ми ж спробуємо зосередитися на позитивному і зрозуміти причини, за якими слід переспати зі своїм колишнім партнером.По-перше, жінка може отримати фізичне задоволення. Цілком імовірно, що після сексу вона знову почне страждати і нудьгувати, захоче знову все повторити. В такому випадку жінці важливо акцентувати свою увагу на тих емоціях, які вона отримала під час сексу.

По-друге, жінка може отримати моральне задоволення. Це дуже захоплююче заняття – спокушати свого колишнього партнера. Але важливо в такій ситуації не втрачати власної гідності, не дивитися на колишнього партнера з благанням. Відчуйте себе розкріпаченої й активною, тільки не нав'язуйте себе.

По-третє, жінка може помститися. В даному випадку помста буде спрямована на ту особу, з якою ваш колишній чоловік перебуває сьогодні. Ви тільки уявіть, яке буде їй, адже вона втратить статус єдиної.

По-четверте, таким чином жінка може довести, що вона найкраща. Так йому можна помститися. Для цього жінка може скористатися всіма можливими способами спокушання. Наприклад, спробуйте зайнятися з ним сексом прямо на місці зустрічі. Якщо раніше для вас це було неприйнятно, зараз ви можете це собі дозволити. Після цього йдіть, щоб чоловік зрозумів, кого він втратив.

По-п'яте, жінка може просто випустити пар. Жінці захотілося сексу, а партнера, крім колишнього, у неї немає. У такій ситуації можна спробувати спокусити його. Тільки відразу поясніть, що вам просто хочеться фізичного задоволення, а не возз'єднання.

Отже, якщо у вас відбувся секс з колишнім партнером, не треба себе за це корити, але і не малюйте собі ілюзій. Запам'ятайте, що ваша минуле життя повинна залишитися в минулому.Переглядів: 1231
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!