» » Чому чоловіки зраджують, як не допустити зради і, як себе вести в разі зради

Чому чоловіки зраджують, як не допустити зради і, як себе вести в разі зради

Більшість жінок хоча б раз у житті стикалися з чоловічою зрадою. А ті хто стверджує, що не стикався з цим неприємним явищем, можливо просто не впізнали про факт зради. Так, згідно з різними дослідженнями від 60% до 76% чоловіків на умовах анонімності зізнаються, що змінюють або змінювали хоча б раз своїм дружинам. При цьому в зраді своїм дружинам зізналися тільки від 26% до 40% жінок, що майже вдвічі менше.

Виникає питання - чому чоловіки зраджують настільки часто. За відповіддю ми вирішили звернутися не до психологів або сімейним консультантам, а до самих чоловікам. У кількох великих чоловічих інтернет-спільнотах ми ініціювали обговорення цієї злободенної теми і, допитавши изменщиков з особливою пристрастю, змусили їх розповісти всю правду про мотиви своєї поведінки.

Проаналізувавши численні відповіді і думки ми виявили п'ять основних причин, які змушують чоловіків шукати секс на стороні. І ось як вони виглядають.

Причина перша: Вроджена полігамія чоловіків

У всякому разі так стверджують самі чоловіки. Ми - самці, кажуть вони. Ми мисливці. А в усьому тваринному світі самці завжди знаходяться в пошуку нових самок для спарювання. Ось і ми полюємо, бо нічим не відрізняємося від інших представників тваринного світу. Ми не в силах побороти свої вроджені інстинкти, адже сама природа подбала про те щоб інстинкт розмноження був сильнішим інтелекту. Все заради розмноження і продовження роду.

Як ми бачимо, в даному випадку чоловіки виступають як би в якості заручників. І навіть як жертв, не здатних протистояти таким собі незалежних від них обставин. Втім здається вони не надто сильно і стараються, а самою ситуацією цілком задоволені. І тому озвучують другу причину штовхають їх на шлях зради.

Причина друга: Любов до сексу і прагнення до різноманітності в ньомуТа саме ось так просто. Ми любимо секс - кажуть чоловіки. Але як улюблену їжу, якою б смачною вона не була - їсти не будеш постійно, так і з однією жінкою не хочеться постійно займатися сексом. Прагнення до різноманітності, пошук чогось нового - це природний позитивний процес. А ось самообмеження, навпаки, робить життя нудним і не цікавою. А тому помилкова мораль не повинна бути перешкодою для отримання задоволень від життя. При цьому не треба забувати - додають вони, що життя у нас одна і вона вельми коротка. А отже потрібно прагнути отримати від неї все, що тільки можна.

Причина третя: Проблеми у відносинах і сексуального життя

Ті чоловіки які не поспішають порівнювати себе з " іншими представниками тваринного світу " і не прагнуть " взяти від цього життя все " ;, проте стверджують, що самі дружини змушують їх змінювати обмежуючи в сексі або позбавляючи якихось інтимних радощів. Найчастіше це пов'язано із загальним охолодженням сімейних відносин яке виникає при тривалій спільного життя. Але іноді причиною є сексуальна несумісність. Наприклад дружина відмовляється від певних сексуальних ігор або ласк, про які мріє чоловік. Будучи позбавлений цього задоволення в сімейному ліжку він починає цілеспрямовано шукати його на стороні. І, як правило, знаходить.

Причина четверта: Спонтанний незапланований секс " на стороні "

Та періодично трапляється й таке. Корпоративи, вечірки з друзями, курортні романи, зайве сп'яніння - все це часом призводить до випадкового сексу, після якого на ранок виникає почуття здивування та каяття. Формально чоловіки навіть відмовляються вважати подібний секс зрадою. &Quot; Адже це секс ненавмисним, а отже він і не вважається! &Quot; - Вигукують вони переходячи на юридичні терміни.

Причина п'ята: Жертви спокушання

Так-так, буває і таке. Від спонтанного сексу подібні ситуації відрізняються тим, що в даному випадку секс стає результатом спланованих дій якоїсь спокусниці, встояти перед якою було " рішуче неможливо " ;. Так у всякому разі стверджують чоловіки. Як би там не було - чоловіка і в цьому випадку ні що інше, як жертви обставин.

Отже, що ми маємо. Образ сильних чоловіків здатних повелівати світом і своєю долею трохи потьмяніє. Проступив інший образ чоловіків як слабких безвольних іграшок в руках всіляких " сил " і " обставин " ;. Впору було б їх навіть пошкодувати, однак жалістю справи не виправити. І тому ми запитали цих потенційних изменщиков прямо в лоб:

Як повинна вести себе жінка, якій чоловік не став би змінювати.

Трохи поміркувавши і подискутувати на цю тему чоловіки зійшлися на думці, що при гармонійних сімейних відносинах та різноманітності в ліжку зрада в принципі стає позбавленою будь-якого сенсу. Від добра добра не шукають - кажуть вони. Але додають, що сексуальне життя в цьому випадку повинна бути дійсно насиченою та різноманітною і ... в цьому відношенні деякі чоловіки чекають жіночої ініціативи. За три роки стосунків, - зізнався один з опитаних, - мені зробили всього один інтимний сюрприз, а хочеться більшого, - зітхнув він. І багато хто з ним погодилися.

Чоловіча зрада: прощати або прощати?

« Фізична зрада — лише наслідок зради духовної. Бо люди, які подарували один одному любов, не мають права брехати »

« Волхв » ;, Джон Роберт Фаулз

Для більшості жінок одним з найстрашніших слів, яке може негативним чином вплинути на відносини з коханою людиною є слово « зрада » ;. Ми її дуже боїмося, навіть ще не маючи ніяких вагомих причин для занепокоєння (ну так, на всякий випадок). А якщо, раптом, з'являються якісь натяки або підозри, то … І тут все залежить від темпераменту і характеру кожної конкретної жінки: одна тут же зі скандалом починає з'ясовувати стосунки, інша - вести таємне розслідування (перевірка кишень, смс в телефонах і т.д. і т.п.), третя впадає в депресію і починає в усьому звинувачувати себе.

Але однозначно, що для всіх зрада коханого означатиме практично кінець світу. Це відбувається тому, що жінки і чоловіки по-різному сприймають зраду. Так кажуть всевідаючі психологи. Для жінки чоловіча зрада означає зраду не тільки фізичне, а й духовне. А для чоловіків – це може бути нічого не значущий епізод, про який він забуває наступного ж дня, навіть не пам'ятаючи ім'я партнерки по адюльтеру. Як запевняють все ті ж психологи, « чоловік для сексу не шукає кращу жінку, ніж його дружина. Йому підійде практично будь-яка, він же на ній не одружуватися збирається. Нехай у неї гірше характер, або вона не вміє готувати. Для чоловіка це не має значення. Йому головне, щоб вона була легкодоступною, і все » ;.

Безумовно, це писали психологи-чоловіки, які намагаються нас, жінок, що впадають в паніку по настільки « несуттєвому » питанню, заспокоїти. Але щось все одно легше від їх наукових обгрунтувань не стає, і занепокоєння з приводу можливої


Переглядів: 471
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!