» » Що говорять про нас еротичні сни?

Що говорять про нас еротичні сни?

Кожній людині, чи визнається він у цьому чи ні, часом сняться еротичні сни. І зовсім не важливо, хто це: жінки, чоловіки, підлітки, молоді люди або люди похилого віку. На сьогоднішній день більшість психологів сходяться на думці: еротичний сон не обов'язково говорить про пригніченому підсвідомому бажанні (так як стверджує теорія Зигмунда Фрейда), а може, всього на всього, означати:

• усвідомлене бажання, якому в недалекому майбутньому судилося виповнитися (коли сниться, наприклад, що займаєшся коханням з людиною, з яким нещодавно почав зустрічатися) ;

• бажання, яке зовсім недавно виповнилося (коли сниться, що займаєтеся сексом з нинішнім партнером) ;

• страх більш-менш усвідомлений (коли сниться, що відбувається щось, що ставить вас в незручне становище, наприклад, брудне або некрасиве нижню білизну, передчасне сім'явиверження і т.д.) ;• дуже високий рівень лібідо (в період, коли підвищений рівень гормонів, наприклад, під час вагітності, безпосередньо перед початком менструації, під час тривалого утримання) або лібідо, що вимагають більше, ніж йому надається.

Отже, розглянемо докладніше, що означають найпоширеніші еротичні сни і що вони про нас говорять.

Секс з незнайомцем / незнайомкою. Нічого незвичайного. Це сниться багатьом. Про що може говорити даний еротичний сон? Відповідь дуже проста: подібні сни сняться в тому випадку, якщо в нашому найближчому оточення немає людини, яку б ми знаходили привабливим в сексуальному плані. Якщо вам сниться такий сон, в той час, коли в особистому житті все добре, це значить, що у вас є підсвідоме бажання зради. Внесіть разом з партнером різноманітність у вашу реальну сексуальне життя. Ще одне пояснення такого сну: партнер відмовляється виконувати деякі ваші сексуальні фантазії (оральний / анальний секс), і сон заповнює відсутність подібного задоволення.

Секс в громадських місцях. Ще один досить поширений еротичний сон. Однак і він зовсім не означає, що вам хочеться зайнятися любов'ю прилюдно: на вулиці, в офісі чи ресторані. Скоріше це говорить про те, що ви є товариською особистістю, яка, однак, складно сходиться з людьми і при цьому бажає бути в центрі загальної уваги.

Секс з жінкою. Зазвичай жінкам такі сни сняться набагато частіше, ніж чоловікам. Подібні сновидіння – часто наслідки перегляду еротичних фільмів. Також цілком можливо, що в підсвідомості таїться бажання спробувати щось удаване забороненим. Проаналізуйте своє життя, задумайтеся, що вас найбільше не влаштовує в сексуальному плані. Спробуйте урізноманітнити своє сексуальне життя.

Сон про секс з жінкою може також означати, що вам не вистачає романтики, ласки і ніжності з боку партнера. Більш того, вважається, що подібний сон підспудно підтверджує невдоволеннявласним статурою.

Секс з колишнім / колишньою. Цей еротичний сон не говорить про те, що ваші почуття до колишнього партнера ще не охололи. Швидше, в реальному житті у вас з'явилися непередбачені проблеми, що вимагають невідкладного рішення, і вас мучить ностальгія за минулим безтурботним часам, коли все було добре і легко. Про неостиглого почуттях до колишнього / колишньої можна говорити лише в тому випадку, якщо ви марите наяву про те, щоб зайнятися з ним (з нею) любов'ю.

Секс з начальником. Цей сон можна трактувати по-різному: по-перше, вам подобається ця впливова особистість. По-друге, можливо, ви хочете домогтися підвищення по кар'єрній драбині. По-третє, сон може означати, що ви переживаєте з приводу того, що начальник вас недооцінює.

Заборонене секс. Про деякі еротичні сни ми воліємо навіть не говорити, а хочемо втілитися, що й не було ніяких снів. Це еротичні сни, в яких ми бачимо наших рідних і близьких людей, до яких би в реальному житті ми б навіть не доторкнулися. Ці сни не говорять, що ви є диваком або дивачкою. Швидше за все, таке сон – бажання володіти якимось якістю, властивим людині, яка вам сниться.

Сексуальний фетиш: костюми, батоги, наручники і т.д. – сни, в яких ви зазвичай є домінувати (ою). Подібні сновидіння не означають, що ви хочете використовувати всі ці атрибути в реальному житті. Ці сни говорять про бажання того, щоб ваш партнер чаші проявляв ініціативу, був більш впевненим у собі і пр.Переглядів: 1753
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!