» » Які жінки подобаються чоловікам (результати опитування)

Які жінки подобаються чоловікам (результати опитування)

Що б хто не говорив, але жінки завжди прагнули подобатися чоловікам. Коли жінка розуміє, що справляє враження на протилежну стать, вона відчуває себе впевненіше, у неї підвищується настрій і навіть, якщо вірити вченим, працездатність і творчий потенціал. Але для того, щоб подобатися чоловікам, потрібно знати, що вони вважають в дівчатах притягальним, а що - відразливим.

Портал " Жіноча думка " вирішив, нарешті, звернутися до думки чоловіків і з'ясувати, які дівчата їм подобаються. З цією метою ми влаштували упереджений допит учасникам різних чоловічих інтернет-спільнот і зібрали думки чоловіків віком 25-35 років. Чесно кажучи в деяких випадках відповіді нас трохи здивували. Втім, про все по порядку.

На першому етапі ніяких сюрпризів не виникло. Говорячи про переваги стосуються жіночої зовнішності 60% чоловіків зійшлися в думці, що їх приваблюють жінки стрункі і доглянуті. І в цьому здавалося б немає нічого дивного, адже саме такий образ краси формується сьогодні всіма мас-медіа.

Однак на уточнююче питання, чи відповідають навколишні жінки в цілому цим критеріям, ми почули досить різкі думки й оцінки, з яких однозначно слід було: рівень доглянутості та стрункості російських жінок не відповідає очікуванням значної частини чоловіків. І це при тому, скільки часу дорогоцінні жінки проводять на дієтах і в салонах краси.Серед головних і найбільш поширених недоліків були виявлені: поганий запах з рота, неохайність в одязі (і це говорять чоловіки жінкам!), Недоглянуті волосся, погано нанесена косметика, в'ялі неспортивні фігури (знову ж хто б говорив!). Окремим рядком чоловіки виділили кращих жінок. Жінки, що палять на думку абсолютної більшості чоловіків виробляють відразливе враження. Ще більш негативну оцінку отримали жінки вживають пиво. В очах чоловіків дівчина з пляшкою пива в руках виглядає так само непривабливо, як жінка з сигаретою.

Певні вимоги до грудей висловили 40% опитаних. І тут знову без сюрпризів. Груди повинна бути велика. Але не надто. Більшість з тих хто стурбований розміром грудей визнали ідеальним 2-й і 3-й розміри бюста. При цьому 20% висловилися за груди яка " чим більше тим краще " ;. Маленький розмір грудей воліють лише 15% чоловіків.

З приводу кольору волосся - думки розділилися. Схоже домінування блондинок йде в минуле. Вони хоч і займають перше місце в чоловічих перевагах, але з мінімальним відривом від брюнеток. У меншості рудоволосі красуні і жінки з русявим волоссям. А що стосується стрижок, то " довговолосі русалки " як і раніше переважніше, ніж дівчата зі " стрижкою під хлопчиська " ;.

Засмаглих або смуглянок чоловіки вважають більш привабливими, ніж світлошкірих.

Говорячи про використання косметики 30% чоловіків висловили категоричну позицію - чим менше, тим краще. І в цілому чоловіки були солідарні в неприйнятті краси " отриманої штучним шляхом " ;: " Стильна дівчина не повинна ... мати що-небудь розширене або приклеєне " - Такою була думка, з якою згодна більшість опитаних.

Розмова про особистісних якостях жінок так само висвітив деякі одностайні позиції. Так, лише 12% чоловіків зізнаються, що їм до смаку незалежні упевнені в собі жінки (зате чесно!). Решта ж чоловіки дипломатично стверджують, що швидше віддадуть перевагу тих, кому властива скромність, поступливість, консервативність. З цього можна зробити висновок, що " домашні " дівчинки свідомо більш симпатичні чоловікам, ніж завзяті тусовщиці або просунуті бізнес-вумен.

Ще один пункт за яким чоловіки зійшлися в думках, так це жіноча товариськість. Часом чоловіки критикують жінок за їх " зайву балакучість " ;. Однак при цьому одностайно визнають - їм до смаку саме товариські дівчата, а не мовчун.

А ось стервозних жінок на дух не переносять всі чоловіки без винятку. Під стервозністю чоловіки розуміють прагнення жінки завжди зводити рахунки, чіплятися і влаштовувати скандали з будь навіть дрібних приводів, регулярно пригадувати старі образи.

І як це не дивно, крім усього іншого опитування повністю підтвердив народну мудрість говорить, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Абсолютна більшість чоловіків (86%) вважають важливою якістю жінки вміння смачно готувати. Сподіваємося, що і в цьому російські жінки не розчаровують наших примхливих сучасних чоловіків.Переглядів: 552
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!