» » Дружини, від яких ніколи не йдуть чоловіки

Дружини, від яких ніколи не йдуть чоловіки

Помічено, що часто непривабливі, що не дуже розумні, та й просто звичайнісінькі дівчата щасливо виходять заміж, у той час як гарні і розумні жінки безуспішно шукають своїх половинок. Це досить парадоксально. Однак психологам вдалося пояснити даний феномен. Було доведено, що для того, щоб чоловік знаходився поряд з жінкою, бути красивою і розумною зовсім необов'язково.

Маніпуляція – ось відповідь на всі питання! Всього лише необхідно знати сильні і слабкі сторони свого чоловіка, і тоді можна користуватися особливостями його характеру собі на користь. Є прийоми, які діють безвідмовно практично на будь-якого чоловіка.

1. Спробуйте продемонструвати йому свою слабкість і силу по черзі. Це один з стовідсоткових варіантів. Завдяки цьому ви, станете для нього загадкою, а, як відомо, чоловіків тягне все незвідане і таємниче.2. І не бійтеся бути сильною і незалежною. Це теж один із прийомів маніпуляції. Будьте сильні по-жіночому, не докучає своєму обранцеві постійними зізнаннями в коханні, безумовно, утримуючись від питань:

  • Ти ж мене любиш?
  • Обіцяй, що ніколи не кинеш мене.
  • Ти завжди будеш любити мене вічно?

Слідуючи цим нехитрим радам, ви мимоволі вселите чоловікові думка, що маєте потребу в ньому не так сильно, як би йому хотілося.

3. Живіть власним життям: вивчайте мови, займайтеся улюбленою роботою, піднімаючись по кар'єрних сходах. Адже ваше життя має бути цікавою і за відсутності в ній чоловіка. Більшість чоловіків (ті, про які є сенс говорити) дуже цінують впевнених у собі жінок.

4. Психологи радять: готуйте смачно! Не вмієте – вчіться. Однак пам'ятайте: звичайні страви гарні, але не кожен день. Проявіть оригінальність, підключіть творчі здібності. Не забувайте і про афродизіаки – мідії, устриці, креветки, горіхи, мед.

5. Скажіть « да » сексуальних експериментів. Фахівці стверджують, що відмовляючи своєму улюбленому чоловікові в його сексуальні вподобання, ви провокуєте його реалізовувати їх на стороні.

6. Постійно хвалите свого обранця. Хваліть його, коли ви наодинці з ним, коли ви з друзями або родичами. Чоловікам дуже не вистачає цього, тому не скупіться на приємні слова.

І все ж ви зробили все, що ми вам порадили, але він все одно пішов від вас? Може, він просто розлюбив вас? Або покохав іншу? Не забувайте про те, що чоловік теж людина зі своїм правом на щастя в цьому житті.

І взагалі, вистачить постійно думати про те, піде він від вас чи ні. Ніякими хитрощами не втримати чоловіка, якого вже не радує ваше суспільство.Переглядів: 689
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!