» » 5 ознак, що ти йому не подобаєшся

5 ознак, що ти йому не подобаєшся

Найцікавіше і захоплююче у відносинах – це перші тижні спілкування. Ти не знаєш який він, але тобі моторошно все цікаво. В голові крутиться купа питань, ти стоїш плани на майбутнє: чи здатний він відправити тебе Мальдіви, подарує Чи на день народження новий телефон, ця простора квартира вже його або на ньому висить іпотека?

Чоловіки не перестануть над нами сміятися, поки ми не перестанемо розглядати кожного залицяльника як потенційного чоловіка. Не бачу в цьому нічого негожого! А навіщо витрачати час на хлопця, який не підходить тобі з яких-небудь критеріями. Не для того мама ягідку ростила, щоб вона розважалася з усіма підряд за один-єдиний сніданок у ліжко, та ще й несмачний, та ще й холодний.

Обмірковувати майбутнє – правильно, от тільки іноді ми не розуміємо чоловіків, не всі ті, з ким ми знайомимося, розглядають нас навіть як потенційних дівчат, ми для них так, на час.

Звідки беруться козли або дівчина на час

Перш ніж переходити до планів на майбутнє, необхідно з'ясувати, а чи можливе воно. Чи потрібні новому знайомому наші думки, почуття і емоції або він просто вирішив зазіхнути на пряне тіло?

Для будь-якої дівчини, це, звичайно ж, незрозуміло. На якого дідька, нормальному здоровому мужику витрачати час на дівчину, якщо йому від неї потрібен тільки секс. Навколо повним повно інших жінок, нехай знаходить ту, яка буде приємна і їх хтивому уму, і розпусному серцю.

Тут ми себе недооцінюємо. Чоловіки іноді бувають примітивні, побачив – захотів. Так, саме тебе. Ні спати, ні їсти, нічого не хоче – тільки тебе. Так, можеш відчувати себе Анжеліною Джолі або будь-який інший кінозіркою.

Битва за командирське тіло

Чи варто з'ясовувати, чи подобаєшся ти чоловіку чи йому потрібно тільки одне? Вирішувати тобі. У битві за твоє тіло він може і закохатися, правда, трапляється це досить рідко, але шанс все ж є.

Мені б було неприємно знати, що чоловікові я не подобаюся, а важливо йому лише пізнати мене в інтимному якості. Це дуже неприємно. До дівчини і вже тим більше майбутній дружині він так ставитися не став би. Там він стане лагідної овечкою, а зі мною можна по-всякому? Поганий чоловік, дуже поганий.Любить – не любить

Але найстрашніше трапляється тоді, коли закохуєшся ти. У кого такого не було? Гарантовано, що ти сама розвернеш активні бойові дії по його завоюванню, от тільки зустрінеш такий потужний відсіч, що збирати потім доведеться не тільки тіло, а й серце.

Якщо ти заздалегідь знаєш, що ти чоловікові не подобаєшся, то тобі набагато легше визначитися чи потрібен він тобі, ну і як наслідок продумати стратегію по його завоюванню.

Ознака перша. Він постійно зайнятий

Якщо твій чоловік постійно зайнятий, у нього немає часу навіть на те, щоб подзвонити тобі – він тебе не любить. Чи не обманюй себе, завжди можна знайти кілька хвилин, щоб передзвонити. Багато чоловіків курять і знаходять час на це заняття, ніж ти гірший сигарети? Навіть якщо твій чоловік пожежник, поліцейський, супергерой, суперлиходії або президент, він завжди викроїть час для порятунку однієї нервової системи. Він не зобов'язаний постійно брати трубку, але ти повинна бути завжди впевнена, що він передзвонить. Якщо ні – не любить він тебе.

Все добре в міру

Варто згадати про тих дівчат, які люблять говорити дуже довго або телефонувати дуже часто. У вашому випадку, не брати трубку – це інстинкт самозбереження. Якщо чоловік говорить, що він працює, то не варто продовжувати розмову. Якщо ви телефонуєте по 16 разів на дню, то передзвонювати вам немає сенсу, все одно оголосив ще не раз.

Ознака другий. Він не шукає зустрічей

Якщо чоловік, знову ж таки, зайнятий: він не запрошує тебе на побачення, не пропонує просто зустрітися, а задовольняється спілкуванням по телефону, то він тримає тебе про запас. Ви зустрінетеся тільки тоді, коли у нього не залишиться інших варіантів. Як кажуть у народі, на безбабье.

Якщо чоловікові треба, він зробить все, тільки б домогтися бажаного. Ти напевно знаєш, що навіть працюючи цілодобово безперервно, багато хлопці здатні перетнути місто в надії побачити свою кохану! Ти цього не достойна? Погодься, що ти б і сама приїхала, якби він покликав. Невже ти віриш у те, що він так сильно зайнятий, що тільки спить і працює? Чи не обідає, не дивиться телевізор, не грає перед сном в телефоні, нічого: сон - робота.

Ознака третій. Сама образилася – сама і прощай

Якщо ти відчула на собі один з попередніх факторів нелюбові, то напевно вже встигла висловити щось з цього приводу своєму знайомому. Як він прореагував? Якщо йому було все одно, і ти перша не витримала і передзвонила, то це третій показник, що ти не подобаєшся своєму " молодій людині " ;.

Будь-який чоловік прекрасно розуміє, що якщо жінка образилася, то їй всього-то треба трохи ласки. Передзвонити – це той мінімум, на який підуть абсолютно всі чоловіки, які люблять. Вони ж не звірі якісь, що залишать свою дівчину страждати на самоті. І неважливо хто винен!

Орел – птиця горда

Якщо ображаючись, ти наговорила чоловікові багато неприємних слів: образила його, почала кричати, плакати чи буйствувати іншими способами, то не дзвонити – це знову інстинкт самозбереження. Ви не так довго знайомі, а дзвонити (і вже тим більше зустрічатися) з істеричками, які здатні винести мозок в перші тижні знайомств … це треба бути камікадзе. Що буде потім?

Ознака четверта. Він тобою не цікавиться

Ви мелете тільки на абстрактні теми. Йому абсолютно все одно як ти будеш добиратися до будинку в 3:00 ночі. Йому немає діла до твоїх планів, хоча б на найближчі кілька днів.

Якщо чоловік показує тобі, що це ти повинна під нього підлаштовуватися і змушує тебе змінювати плани заради зустрічі з ним, то він тебе не поважає. Якщо він не проявляє ніякої турботи, то нічого доброго не чекай. Ти думаєш що ситуація зміниться з часом? Дуже даремно. На початку відносин закладаються певні стереотипи, якщо йому наплювати вже зараз …

Ознака п'ятий. Він - холоднокровний мачо

Він – красень чоловік, всі жінки падають біля його ніг і він про це знає. Він любить себе. Такі як він не говорять компліментів, не платять за тебе (та й за себе рідко), що не дарують квітів. Ти повинна бути щаслива, що можеш купатися в променях його слави, його краси, його божественності. Він неймовірно розумний і принижує твої інтелектуальні здібності, він гарний і вказує на твої недоліки, він фліртує з усім підряд, але прийшов-то він з тобою …

Повір, ти йому не подобаєшся. Йому потрібна така ж дівчина як і він сам. Та, поряд з якою він відчує себе звичайним. Він стане дурнішим, добрішими й адекватніше. До речі, не факт, що та єдина буде дійсно дуже красивою, просто для нього вона стане тією єдиною. На жаль, це будеш не ти. Стереотип вже склався. Ти – це та людина, поряд з яким він ще крутіше.

Хоча …

Ну, ще є варіант, що він насправді закомплексований ботан, який тільки те пройшов семирічний курс по пікапу і шестирічний зі зваблення. Його недавно навчили спілкуватися з дівчатами, і він настільки хоче тобі сподобатися, що у всю намагається бути альфа-самцем.

Підсумки

Якщо ти помічаєш, що ти не подобаєшся чоловікові, починай активно думати. Якщо він якось принижує тебе чи поводиться негідно – краще піти. Я розумію, що дівчата дуже люблять намагатися змінити чоловіка, врятувати заблудлу душу, а про радість, яку вони отримують від завоювання чоловіків, я взагалі мовчу. Ти повинна зрозуміти, що чоловік майже відразу розуміє, що зустрів свою любов. Його ставлення до тієї самої ніколи не буде неналежним. Навіть Річард Гір спочатку поважав свою " Красуню " ;.

Переглядів: 2630
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!