» » Що думають чоловіки гінекологи про свої пацієнтках?

Що думають чоловіки гінекологи про свої пацієнтках?

Я теж був романтиком ... поки не став гінекологом.

У попередній частині статті ми з'ясували в тому, що відчуває жінка на прийомі у чоловіка - гінеколога. А ось учені психологи з'ясували, що чоловіки обирають спеціальність гінеколога не випадково. Гінекологів-чоловіків можна розділити на дві категорії. Перші - це невпевнені в собі люди, які за допомогою близькості (нехай хоча б лікарської) до жінок, сподіваються поправити своє особисте життя: « а раптом і мені щось перепаде » ;. І дійсно, через кілька років роботи за обраною спеціальністю особисте життя таких лікарів істотно налагоджується: вони вже з легкістю спілкуються жінками і почувають себе набагато розкутіше.

Друга категорія – це, навпаки, чоловіки « сексуальні спортсмени » ;, які звикли до пильної слухаю з боку жінок. Але, на їхню думку, хорошого багато не буває. А Гінекологія для них - просто золоте дно, де вони можуть блиснути у всій своїй сексуальній красі. Але, на жаль, більшість жінок приходять до лікаря не для того, щоб отримати задоволення, а щоб лікуватися. Так що в цьому сенсі чоловіків-лікарів чекає розчарування. Надалі вони заспокоюються і продовжують просто спокійно працювати.

Георгій 32 року, гінеколог, репродуктолог-ембріолог:Стати гінекологом мені порадив батько. Я завжди хотів бути просто хірургом. Але батько запевнив мене, що сам свого часу не зважився тільки тому, що ця професія зобов'язує нести відповідальність не тільки за пацієнта, а й за його дитини, тобто за двох. Зі школи я був дуже сором'язливим і, чесно кажучи, перший час пручався умовлянням батька. Я думав, як зможу подивитися в очі бабусі, коли вона спитає: ким я нарешті став. Для кавказького чоловіка це взагалі ганебна тема. Досить сказати, що коли я зібрався одружитися, моя професія стала одним з каменів спотикання для батька моєї нареченої. Він їй казав: ти будеш жити з людиною, яку кожен день будуть оточувати жінки!

Але я не пошкодував, що обрав таку спеціальність. Допомогло мені в цьому моє чисто академічне та медичне відношення до обраної спеціальності. Звичайно, є жінки, які з різних причин хотіли б потрапити на прийом саме до гінеколога-чоловікові, але більшість з них (слава богу) все ж відчувають почуття сорому, і якщо я поведу себе " неправильно " ;, то просто втрачу свій хліб, свою клієнтуру. За роки роботи я вже навчився вести себе так з жінками, що навіть ті, хто, можливо, і боялися прийти до мене на прийом, після 10 хвилин розмови заспокоюються на всі 100%. На роботі - я не чоловік, я лікар - безстатеве істота, а інакше особисто я не зможу! Моя особиста думка - гінекологи-чоловіки, які відчувають збудження до своїх пацієнткам, не повинні взагалі допускатися до такої роботи. У такому стані голова, м'яко кажучи, не варить, а, значить, замість вирішення проблем, з якими до нього звернулися, цей доктор може допомогти лише в іншому питанні (питанні, з яким звертаються зовсім в інші заклади). Чесно скажу, мене лякали (не лікарі), що в такій професії я стану імпотентом. І це мене дуже сильно хвилювало. Я прямо звернувся з цим питанням до знайомих гінекологам- жінкам. Так вони мені хором відповіли, що більшість гінекологів чоловіків-колег, яких вони знають, не просто не імпотенти або гомосексуалісти, а навіть, на їхню думку, навпаки, сексуально гіперактивні. У наслідку я відчув це і на собі ...

Костянтин 33 роки, акушер-гінеколог:

Чому вибрав таку спеціальність? Зараз і не пригадаю - давно це було, сама розумієш, йде Хрущов, приходить Брежнєв, на завод влаштуватися складно, в колгосп ніхто не бере, а поруч була сільська лікарня з курсами підготовки гінекологів, ну і пішов я туди, відучився за 2 місяці і пішов працювати .... ну якось так (Сміється, хитро примруживши очі). Жартую, звичайно. Просто так вийшло. Сам собі дивуюся навіть, я адже такий сором'язливий був! Безумовно, специфіка професії відбивається на інтимному житті, але, скоріше, в хорошому сенсі - не хочеться випадкових зв'язків, т.к. багато красивих дівчат мають великі проблеми з гінекологією - в кращому випадку ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом – прим. автора), в гіршому – ВІЛ. А от відносно імпотенції – навряд чи, імпотенцію у чоловіків викликають інші причини. Ну не було чогось там такого - типу сексу в кабінеті гінекології! Специфіка медицини така, що до тебе приходять ХВОРІ люди, яким потрібен не секс, а рішення їх проблем, тест драйви обговорюють в автосалонах, а не в техцентрах! А так, хтось подобається по-людськи, хтось не подобається. Навіть до красивих дівчат на прийомі сильно не відчуваєш якихось не професійних почуттів. В гінекологічному кабінеті романтики немає! Романи з пацієнтками у лікарів-гінекологів, швидше за все, зустрічаються рідше, ніж у лікарів інших спеціальностей (ще рідше, напевно, тільки в психіатрії). Оптимальний варіант для знайомств - травматологи ...

Юрій 42 роки, гінеколог:

Що я відчуваю, якщо приходить на прийом красива жінка? Нічого особливого. Важливо розділити професійне та особисте. Тоді все буде гут. Ось з відомого Бикова (" Інтерни ") вийшов би відмінний гінеколог. Мені він – Биков - дуже близький по духу. Хоча, звичайно, в молодості всяке бувало, приховувати не буду. Ех, молодість-молодість ... Членом туди, членом суду ... З роками прийшов професіоналізм, який все і розставив на свої місця.

Віталій 33 роки, акушер-гінеколог:

Які романи! Професіоналізм перш за все повинен бути. Я стільки всього перевідал, що мене важко чимось вже здивувати. На прийом приходить до нас пацієнт, як жінку ми її не сприймаємо. Ні, звичайно, ми не бездушні бовдури … Пам'ятаю, будучи студентом проходив практику в жіночій консультації. На прийом прийшла дуже красива дівчина 19 років. Так вона ТАК роздягалася! Судячи з усього, спеціально для мене. Я навіть не зміг у неї аналізи взяти, попросив зробити це лікаря замість мене. Чому не зміг? Просто мені не можна було встати … Але це давно було! Я тоді зовсім молодий був.

Едуард 37 років, гінеколог:

Ще на 2 курсі медінституту мене захопила складність і в теж час крихкість жіночої репродуктивної системи. Ось тоді я і вирішив – це моє! Бувало, звісно,


Переглядів: 1080
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!