» » Чоловіки теж бояться зрад

Чоловіки теж бояться зрад

Традиційно до чоловічої зраді відносяться і лояльніше, ніж до жіночої. Часто жінки, виправдовуючи « легке » поведінка чоловіків їх вродженої полігамні, закривають на їх любовні захоплення поза сім'єю.

До слова, самі чоловіки також схильні розглядати свої « походи наліво » як швидкоплинні романи, вже на наступний день забуваючи про те, що трапилося, і тим більше, не сприймаючи це як зраду. Жінки в свою чергу теж намагаються ставитися до цього філософськи, що часом викликає у чоловіків підозри в можливості аналогічного поведінки своїх дорогоцінних половин.

Чоловік підсвідомо проектує на жінку модель своєї власної поведінки, звідси і виникають побоювання знайти підтвердження свої думкам. Саме так і зароджується чоловічий страх перед зрадою. Найчастіше він замаскований ревнощами, яка зазвичай проявляється у досить агресивній формі. Цим чоловік ніби намагається попередити можливість зради своєї коханої. Чому вже чоловіки ставляться до своєї зраді настільки ж легко, наскільки їм нестерпна навіть думка про похід « наліво » своєї коханої?Щоб краще зрозуміти можливі причини зрад чоловіків і жінок, слід звернутися до наших « біологічним » коріння, до базовим інстинктам, закладеним самою природою. А придивившись уважніше до поведінки тварин, ми знайдемо відповіді на свої питання.

Все досить банально і відомо багатьом: самці більшості видів тварин прагнуть до полігамії. Причина его одна – залишити після себе якомога більше потомства. У цьому теж є сенс, адже якщо індивідуум володіє певними унікальними якостями, наприклад, стійкий до певних захворювань, то його завдання поширити їх якомога ширше. І чим більше він залишить спадкоємців, тим вище шанси зберегти безцінний набір генів.

Самки ж в силу своєї обмеженою плодючості вибирають якість, а не кількість потомства. Тому вона зупиняє вибір на якомусь одному партнері, вибираючи його, проте, з максимально обширного круга. Її основне завдання – провести максимально строгий відбір серед самців, щоб не привести на світ слабке потомство.

Для чоловіків вкрай важливо відсутність сумнівів з приводу свого батьківства. За даними психологів, навіть якщо жінка всього лише раз була викрита в зраді, підозри її чоловіка про те, що він можливо виховує чужу дитину різко зростають. Підтвердження таких підозр – одне з найсильніших образ самості представника сильної статі. Чоловік відчуває свою вторинність, у не створюється відчуття того, що його позбавили можливості продовжити свій рід. Саме такі думки провокують у чоловіків страх зради і пекучу ревнощі.

Психологи переконані, що за обопільною згодою подружжя можна почати деякі взаємні дії з профілактики взаємного страху перед зрадою. Фахівці наводять низку порад, які допоможуть партнерам краще зрозуміти один одного, і, можливо, запобігти можливій зраду.

1. Перш за все, це – відверту розмову один з одним на цю тему зради. Наскільки вона допустима? Що буде для вас означати факт зради партнера? Які наслідки потягне за собою трапилася зрада? Відповіді на ці питання допоможуть вам краще зрозуміти почуття один одного.

2. Різноманітність в сексуальному житті і підтримання емоційної близькості між подружжям сприяють відсутності зацікавленості в партнері на стороні.

3. У період кризи одного з партнерів (на роботі, зі здоров'ям і пр.) Необхідно надавати йому психологічну підтримку.

4. Особливо важливо постаратися подолати егоїстичне і споживацьке ставлення до партнера. Не можна тільки « брати » від партнера без віддачі, рано чи пізно це призведе до пошуку більш турботливого і уважного партнера на стороні.Переглядів: 1855
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!