» » Що таке жіночий шарм?

Що таке жіночий шарм?

Буваю ж такі жінки – начебто немає нічого особливого, а тягне до неї як магнітом. Нічим примітним ні в фігурі, ні в зовнішності не виділяється, а чоловіки дивляться на неї, як на богиню. Красуні поруч нервово кусають губки, а вона цвіте і впевнено крокує вперед. Що ж за родзинку знаходять у цій спокусниці? Відповідь проста. Це жіночий шарм.

Що таке шарм в жінці

Для кожної дами поняття « шарм » носить свій винятковий сенс, діаметрально протилежний поданням чоловіків. Так, їм подобається споглядати стрункі ніжки дівчини, їх захоплює точена фігура і висока жіночі груди. Але, чому, як нам здається, вибирають в супутниці зовсім інших, сірих мишок? Та тому, що обраниця володіє чарівністю і властивим тільки їй шармом.

Дізнатися, що таке шарм, і стати володаркою секрету, здатного запаморочити голову будь-якому чоловіку. Бажання більш, ніж зрозуміло, тільки немає, на жаль, універсальної відповіді на поставлене запит. Шарм – це сукупність певних якостей жінки, що складаються з особливостей зовнішності, стилю і душевної організації. Але, про все необхідно розповісти по порядку.Красива зовнішність

Не так часто зустрічаються дівчата з гармонійною фігурою і хорошими зовнішніми даними. Безумовно, їм відомо, що таке шарм, і як ним користуватися в якості свого головного козиря. Трапляється, яскрава краса, навпаки, може бути холодною і відразливою.

Якщо постійно думати про довжину вій та нігтів, комплексувати через маленького розміру грудей або повних стегон, то залишається без уваги внутрішня краса. Уміння вуалювати недоліки, підкреслювати свої достоїнства додають дівчині впевненості в своїй привабливості.

Тут слід пам'ятати, що саме підкреслювати своє витонченість, а не виставляти його напоказ, грає ключову роль у створенні образу. Вигук відомої актриси Фаїни Раневської « Краса – страшна сила! » носить двоякий сенс: зовнішністю можна захопити, а можна просто вбити наповал.

Стиль

Привернути увагу чоловіка, а тим більше його утримати, не вдасться за допомогою яскравих вульгарних ганчірку. Дотримання основних правил в підборі одягу для виходу на роботу, вечірку, театр позбавлять жінку від нерозуміючих поглядів і внесуть ясність у поняття, що таке шарм.

Зовсім не обов'язково купувати дорогі речі, ганятися за ними по закордонним бутикам, замовляти з модного каталогу. Досить вміти комбінувати ті деталі гардероба, що вже є, вміло доповнювати їх чарівними деталями вигляді цікавих аксесуарів.

Душевна організація

Не можна бути красивою з похмурим настроєм, чарівною з гострим язичком, привабливою з постійними скаргами, сексуальної з настороженим поглядом. Чоловіки хочуть бачити поруч нічим не стурбовану, добру, веселу, розумну жінку. Так працюйте над собою, якщо щось з перерахованого списку поки вам недоступно, і вчіться вміло цим користуватися. Тоді не доведеться задаватися риторичним питанням « Що таке шарм? &Raquo ;.Переглядів: 1031
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!