» » Як створити ілюзію ідеальної фігури

Як створити ілюзію ідеальної фігури

На жаль, далеко не у всіх дам фігура близька до ідеальної. Довгі ноги, тонка талія, пишні груди … Для багатьох це недосяжна мрія. Але чи можна зробити так, щоб оточуючі просто не помітили нічого « зайвого » і навіть позаздрили витонченості форм? Що таке « мистецтво візуальної корекції фігури » ;?

Правильно оформлене жіноче декольте – об'єкт для чоловічих поглядів. Виріз, що підкреслює витонченість форм, здатний випрямити лінію плечей і навіть пом'якшити різкі риси обличчя. Якщо шия далеко не лебедина, ідеальний варіант – V-подібний виріз. Саме цей варіант оформлення декольте здатний в даному випадку створити образ ідеальних пропорцій.

Широкі плечі звузить діагональний виріз. Саме асиметрія в цьому випадку створить візуальну пропорційність. А квадратне декольте – кращий варіант для тих, хто бажає продемонструвати красиву груди. Виріз « човник » підходить дуже небагатьом, щоб його собі дозволити, треба володіти пишними грудьми, довгою витонченою шиєю і носити волосся, підібраними вгору.На сьогоднішній день є приблизно двадцять моделей жіночих рукавів. Саме довжина рукава, в поєднанні з фасоном, може значно перетворити образ. Приховати повноту стегон і додати об'єму в верхню частину допоможуть такі моделі рукавів, як « кажан » ;, « ліхтарики » ;, « крильця » ;, « рукав-бараняча нога » ;, « рукав-кімоно » ;. Всі ці моделі переводять акценти вгору, а на тлі об'ємного верху будь стегна виглядають стрункішими.

Моделі рукавів з воланом у зап'ястя, « дзвін » ;, « пелюстка » розширюються до зап'ястя, що додає фігурі крихкості у верхній частині і масивності - у нижній. На будь-якій фігурі дуже красиво виглядають закочені рукави на сорочці.

Кожній жінці потрібно на власній фігурі відшукати ту ідеальну лінію, на якій повинен закінчуватися верх одягу. Це головна горизонталь фігури. Чим коротше верх одягу, тим довше здаються ноги. Але це правило тільки для ідеальних форм. Власниці довгих ніг сміливо можуть носити верх, який закінчується на талії або трохи вище (за умови, що животик плоский). Випирає живіт приховає полуприлегающий одяг довжиною 10-15 сантиметрів нижче талії. Відсутність талії і пишність стегон можна замаскувати одягом, яка доходить до середини стегна.

Жінкам, у яких тулуб довше ніг, не можна носити верх, що закриває сідниці – такий наряд їх « приземлить » ще більше. В даному випадку сама відповідна довжина – долоню нижче талії. Якщо подобається носити легінси або лосини, обов'язково слід закрити зону паху.

Як відомо, ніщо так не стройнит і зорово не збільшує ноги, як загладжені спереду стрілки на брюках. При цьому найголовніше – знайти свою довжину. Практично для кожної фігури підійдуть брюки довжиною до середини каблука і пряма спідниця, ледь закриває коліно. Довжина « міді » (До середини гомілки) найнебезпечніша, оскільки здатна вкоротити ноги. Виправити це допоможуть розрізи і високі підбори. При виборі спідниці слід стежити за тим, щоб ширина її не перевищувала довжину (для « міні » дане правило дуже актуально).

Укорочені (до стопи) і завужені донизу штани можуть дозволити собі тільки дуже стрункі дами і то на шпильках. Одвороти брюк – додаткові горизонтальні лінії.

Якщо хочеться забути про всі правила і одягнути те, що подобається, на допомогу прийде для втягування або моделює фігуру білизна. Грація вирішить багато проблем, додавши стрункості і пропорційних форм.Переглядів: 2876
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!