» » 5 помилок одиноких жінок

5 помилок одиноких жінок

Часом трапляється так, що з вигляду цікава, самодостатня жінка залишається одна. Чому так відбувається? Може, у неї кепський характер, завищена або, навпаки, занижена самооцінка, а може вона кар'єристка, яку сімейні відносини не цікавлять? Найчастіше це не так.

Прийнято вважати, що в кожній жінці закладено природою бути матір'ю і дружиною і, можливо, та, яка йде по життю одна, також мріє про це. Однак в силу якихось обставин у неї не виходить побудувати відносини з чоловіком. Які ж вона робить помилки?

Робота над помилками одиноких дам1. « Кому я потрібна така? &Raquo ;. Багато ризикують так і не зустріти свою любов, якщо думають, що не гідні її.

Любові гідні всі! Щоб повірити в це, необхідно якомога частіше переконувати себе: « Я така красива, чудова, розумна, добра, чарівна, що просто приречена на щастя! &Raquo ;.

2. « Я завжди права » ;. Постійну переконаність у своїй правоті можна назвати нічим іншим як хворобою, від якої необхідно вилікуватися якнайскоріше.

Доведеться навчитися поступатися – без цього серйозних відносин побудувати неможливо. Слід запам'ятати одну просту річ: стати переможцем може навіть той, хто одного разу програв бій. А в даному випадку перемога полягає в тому, що хтось серйозно захоче пов'язати з вами життя.

3. « Штамп в паспорті необов'язковий » ;. Так, цивільні шлюби сьогодні в моді. Але, погоджуючись на тривіальне співжиття, жінка однозначно допускає у своїй стратегії помилку. Тому варто насторожитися, почувши від свого обранця фразу: « Давай спочатку дізнаємося один одного » ;. Відомо чимало історій, коли чоловік, проживаючи з однією жінкою, так і не може визначитися з сумісністю. Одного разу зустрічає іншу жінку і через місяць-другий веде її в загс.

4. « Всі мужики – сво … » ;. Не можна постійно бачити в чоловікові ворога. Звичайно, гідні чоловіки на дорозі не валяються, але це зовсім не означає, що всі вони вже давно « зайняті » ;. Варто озирнутися, подивитися по сторонах і, швидше за все, потрібна людина поруч – варто руку простягнути.

5. « Він повинен бути тільки моїм » ;. Любов – це не строгий поводок. Непрощенну помилку робить та жінка, яка вважає коханого виключно своєю власністю.

Постійний контроль, надмірна підозрілість завжди відштовхують, а чоловіків в першу чергу. Навіть більш того, таке ставлення може штовхнути його на зраду.

Одним словом, щоб позбутися від самотності, треба навчитися чути, бачити і відчувати. Тільки тоді можна буде зрозуміти помилки і стати щасливою матір'ю і дружиною.Переглядів: 2516
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!