» » Що робити, якщо дратує чоловік?

Що робити, якщо дратує чоловік?

Деякі жінки стикаються з проблемою: у якийсь момент вони починають розуміти, що чоловік їх дратує. Причому поступово роздратування стає все більше і більше, і жінка починає думати про розлучення. У чому причини такої ситуації?

Чому дратує мужПричини такого роздратування завжди криються в сімейних стосунках пари. Можливо, настав критичний період вашого шлюбу, який потрібно просто пережити. Дійсно, таке зустрічається досить часто. Через кілька років сімейних відносин настає криза, і ще зовсім недавно шалено улюблений близька людина, починає дратувати. І роздратування викликає абсолютно все: як каже, їсть, п'є, дивиться на тебе. Така криза переживають майже всі сімейні пари.

Причина може бути і в іншому: ця людина не влаштовував вас з самого початку. Він просто не підходив вам, але раптова любов, що запаморочила голову, закінчилася весіллям. Розплатою за ваше рішення укласти шлюб стає саме роздратування на свого чоловіка.

Можлива і ситуація, коли з плином часу, жінка починає себе почувати зайвою: чоловік завжди на роботі, у вільний час зайнятий своїми справами або відпочиває з друзями. Вона просто відчуває себе непотрібною. І тут, найголовніше – не відставати від чоловіка, ви повинні розвиватися разом. У вас можуть бути спільні захоплення, спільні друзі, щось обов'язково потрібно робити разом.

Що робити?

У сформованій ситуації потрібно зрозуміти причини роздратування. По-перше, подумайте, можливо, ви ставитеся до різних психологічно вікам. Що це означає? Ваш чоловік подорослішав, став розсудливим і трудиться на благо сім'ї, а ви все ще в душі дитина. Багато проблем ви не сприймаєте серйозно, і вони лягають на плечі чоловіка. Він незадоволений вашим дитячим поглядом на світ, а ви – його серйозністю і статечністю. Або, навпаки, чоловік ніяк не хоче дорослішати, і вся сім'я тримається тільки на вас. Розібратися в цьому можна тільки серйозно поговоривши зі своєю половинкою.

Розмова про плюси і мінуси один одного допоможе вам знайти причини роздратування і невдоволення, а також шляхи щодо їх усунення. При обопільному бажанні ви завжди зможете зберегти відносини такими, якими вони були ще на початку вашого знайомства.

Дуже важливо – шукати один в одному хороше, а не копатися в дрібницях характеру, дратуючись ще більше. Розглянувши непомічені раніше позитивні якості вашого обранця, ви не тільки подивіться на нього з нового боку, а й полюбите його заново.Переглядів: 994
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!