» » Ідеальна жінка - яка вона

Ідеальна жінка - яка вона

­­Фото - Ідеальна жінкаІдеальна жінка - Ось про кого мріє будь-який чоловік. Звичайно, у кожного цей ідеал свій, проте є і загальні риси, що дозволяють скласти портрет тієї, кого по праву можна назвати жінкою-мрією.

1.Ідеальная жінка завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом

Красиву, доглянуту жінку - ось кого хоче бачити поруч із собою чоловік, причому кожен день, а не тільки у свята. На жаль, після весілля багато дружин починають приділяти своїй зовнішності менше уваги - і це їх головна помилка.

У той же час ідеальна жінка ніколи не стане фарбуватися або проводити косметичні процедури в присутності чоловіка. Він не повинен бачити, як створюється краса, яку він так любить і цінує. Це має бути загадкою.

Фото - ідеальна жінка 2. Мила, ніжна, добра

Грубі, скандальні натури, які люблять нецензурні вирази, вульгарні насмішки і шпильки, не мають нічого спільного з м'якістю і жіночністю Ідеалу. А ще в цей «анти-список» можна включити ниття: ідеальна жінка намагається менше скаржитися (на друзів, на начальника, на своє здоров'я ...).

3. РозумнаІдеальна жінка не просто розумна - вона мудра: чи не хизується своїм інтелектом і не виставляє його напоказ. Уміння майстерно приховувати свій розум допомагає зберегти чоловіче самолюбство, а тому сильна стать особливо цінує це жіноче якість.

4. Без шкідливих звичок

Куріння, алкоголь - все це нескінченно далеко від Ідеалу.

5. Виявляє стриманість у поведінці і в одязі

Чоловіки цінують загадку, якусь таємницю в жінці, тому, коли всі принади на увазі, інтерес швидко згасає. Леді-ідеал одягається стильно, але в той же час без зайвої відвертості. Вона не фліртує відчайдушно, так як її цікавлять серйозні стосунки, а не знайомства на одну ніч.

6. Не меркантильна

До матеріальних благ ідеальна жінка ставиться без усякого фанатизму. Гроші не єдина тема для бесіди, хоча вони, безумовно, необхідні для комфортної, розміреного життя.

7. Не копається в минулому

Ідеальна жінка не дбає, хто був до неї, тому що тепер вона - найкраща, і так буде завжди! Їй не потрібно з'ясовувати у чоловіка про його колишні захоплення, так само як і детально розповідати про всі свої минулі романах. Навряд чи це позитивно позначиться на нинішніх відносинах. Минуле має залишатися в минулому!

Фото - ідеальна жінка8. Прекрасна мати і чудова господиня

Ще один необхідний штрих до ідеального жіночого портрету - це бажання і здатність ніжно піклуватися про власних дітей, а також уміння створювати затишок у домі, зберігати і оберігати сімейні цінності.

9.Ідеальная жінка вміє дивувати, захоплювати

Почуття, не секрет, з часом згасають. Зберегти шлюб і гармонію сімейних відносин - ось до чого прагне мудра жінка. Вона вчиться бути різною, вчиться дивувати чоловіка новими знаннями, ідеями, кулінарними шедеврами. І це призводить до того, що нею захоплюється не лише чоловік, але і оточуючі.

У ідеальної жінки ще багато переваг (вірність, чесність, терпіння ...), але найголовніше - це те, що вона приносить у світ любов і красу. Хто ж може скласти їй пару? Зрозуміло, тільки ідеальний чоловік!Переглядів: 336
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!