» » Що лежить в дамській косметичці?

Що лежить в дамській косметичці?

Навіть найскромніша і недопитлива жінка насилу встоїть проти спокуси хоч краєчком ока зазирнути в чужу косметичку. Цей інтерес пов'язаний із самою суттю жіночої природи – а раптом подруга дізналася новий секрет зваблювання і краси? А в милуванні яскравими баночками і флаконами кожна представниця прекрасної статі чимось нагадує сороку – та ж любов до всього блискучого, притягує погляди і змушує руки тягнутися до жаданого предмету.Дамська косметичка може багато розповісти про свою господиню. У інших вона нагадує невеликий чемоданчик, набір професійного візажиста, у інших – займає зовсім небагато місця. Є й ті, у кого косметика та засоби догляду за шкірою витіснені ліками – напевно, кожна з нас зустрічала таку турботливу подругу, у якої завжди є з собою чарівний засіб на всі випадки життя.

Жінка, в чий мобільний арсенал входять пилочки і щипчики, пред'являє до себе дуже високі вимоги – адже зрадницьки вилізлий волосок з ідеального контуру брови нізащо не зможе почекати до вечора. Упевнені в своїй привабливості дами обмежуються лише пудреницею і блиском для губ, а любительки завжди бути у всеозброєнні воліють мати під рукою багатий вибір засобів. Такі чарівниці зазвичай знають всі про чудеса макіяжу, з готовністю пропонуючи подругам перетворити їх за допомогою косметики в лічені хвилини.

Косметичка – це таємниця, сховище цінної і самої достовірної інформації про жінку, вона ніколи не бреше. Навіть в оздобленні квартири або на книжкових полицях може бути присутнім річ, не характерна для господарів – дань моді, спроба виділитися або чийсь подарунок. Нічому випадковому немає місця в святилище жіночої краси – будьте впевнені, що кожен предмет тут ретельно відібраний і любовно використовується.

Готові відкрити свою скарбницю і помилуватися чужими багатствами? Отже – що ж у вас в косметичці?

Прокоментуйте статтю, розкажіть про особливості своєї косметички і станьте учасником конкурсу.Переглядів: 2997
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!