» » Як сплять закохані пари: тлумачення поз сну

Як сплять закохані пари: тлумачення поз сну

У сні людина не контролює свої емоції. У сплячих людей працює тільки підсвідомість, яке видає їх таємні емоції і переживання. Неусвідомлені жести і пози, прийняті людиною під час сну, мають наукове пояснення в області психології. Пози для сну у закоханої пари можуть багато розповісти про відносини між партнерами: наскільки вони пристрасні, довірчі або ніжні.

Обійми ззаду: ефект « ложечки »

Таку назву для пози сплячої пари було обрано не випадково. Якщо подивитися в набір столових приладів, то можна побачити, що ложки в коробці лежать бочком, щільно притискаючись, один до одного. Саме така поза характерна для більшості закоханих пар. Партнер, який обіймає свою половинку ззаду, створює для неї відчуття тепла, захищеності і гармонії.

Людина, сплячий попереду (як правило, це жінка) володіє більш м'яким характером- у відносинах він здатний до більшої самовіддачі і поступок. Якщо « ложечки » під час сну міняються місцями, не змінюючи суть пози, це свідчить про гармонію між партнерами і рівноправність відносин.

Обличчям до обличчя

Ця поза характеризується максимальною відкритістю і емоційністю відносин. Партнери буквально стикаються носами у сні, але це не заважає їм комфортно почувати себе в світі сновидінь. Такий стан частіше вибирають молоді пари і пристрасні коханці. Їхні стосунки настільки гострі й емоційні, що вони боятися відірватися один від одного навіть на хвилину.

Любовні вузли

Для цієї пози характерні хаотичні сплетення рук і ніг партнерів. Вночі закохана пара може часто перевертатися, сплітаючи нові « вузлики любові » на рівні підсвідомості. Такі пози зустрічаються у вразливих, палких і емоційних подружжя. Чоловік і жінка настільки прив'язані один до одного, що навіть у сні утворюють зрощене корінням дерево.

Під крилом любові

Ця ніжна поза є самою романтічной- вона характеризує захищеність і довіра між подружжям. Чоловік спить на спині і притискає до себе даму серця, яка лежить на боці головою на його плечі. Положення молодої людини характеризує його відданість партнерці і готовність підтримати її у важкі хвилини.

Поза дами розкриває довіру своєму партнеру, відчуття спокою й умиротворення поруч з ним. Але якщо жінка лежить на животі, злегка обіймаючи рукою дружина, значить, вона схильна до ревнощів.

Спина до спини

Коли партнери часто сплять, притискаючись, один до одного спинами, це характеризує їх, як незалежних і самодостатніх людей.

Якщо ж пара спить спиною один до одного на віддаленій відстані, можливо в їхніх стосунках присутні якісь розбіжності. Посварилося подружжя часто переносять образи в ліжко. Тому така поза може характеризувати короткочасний конфлікт, коли чоловік і дружина воліють відвернутися один від одного і уткнутися обличчям до стіни. Але якщо поза має тривалий характер і відстань між спинами сплячих партнерів збільшується, значить, у пари є взаємні претензії і невдоволення один одним, які вони не бажають промовляти в реальному житті.

Ліжко моя!

Нерідко можна побачити, як один з партнерів спить на спині, займаючи велику частину вільного простору на ліжку. Інший – скромно тулиться на краєчку спільного ложа. Така поза завжди характеризує присутність диктаторства, грубості або тиранства у відносинах. І володіє такими якостями людина, сплячий на спині « по-королівськи » ;.

Пози для сну нагадують книгу, в якій можна прочитати про характер взаємин між партнерами. Подружжю варто звертати увагу на спільне « поведінка » під час сну. Такі спостереження дозволяють краще зрозуміти природу відносин і своєї коханої людини.

Світлана Ахи

Переглядів: 3431
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!