» » Він може отримати «гарячу» штучку, так чому ж він вибирає товстушку?

Він може отримати «гарячу» штучку, так чому ж він вибирає товстушку?

« Я дуже симпатична, але важу за 100 кг. Мною захопився класний хлопець. Я точно знаю, що його приваблюють худі дівчата з рельєфними формами. Мені зовсім незрозуміло, чим я могла його так « зачепити » ;. Важко повірити в те, що він зацікавиться дівчиною, яку всі вважають товстою, в той час як він може легко роздобути будь-яку « гарячу » штучку » ;.

Знайома картина, чи не так? У чому, дійсно, може бути причина того, що молодий чоловік, якого багато разів можна було зустріти в компанії з дівчатами, основним одягом яких є міні-спідниця і короткі топи, раптом зверне увагу на особу, яка не знає чим прикрити свої повні руки і приховує далекі від ідеалу ноги під мішкуватими брюками або максі. Відповісти на це питання вкрай важко. Але можна спробувати.В будь-який історичний період і в будь-якому місці на землі існують культурні стандарти краси. Сьогодні в західній культурі, до якої, хочете ви чи ні, належить Росія, круто бути худий. Це знають усі.

Однак хороша новина полягає в тому, що емоційні і сексуальні уподобання чоловіків абсолютно не засновані на цих стандартах. Ідея того, що тільки худі жінки можуть бути привабливими – тільки ідея. На виникнення бажання можуть вплинути норми і стандарти, але це лише невеликий шматочок величезного пазла.

Те, що жінки візуально або сексуально привабливі для чоловіків, узгоджується з ідеалами краси. Сьогодні це також правдиво, як і раніше, коли в моді були загар або ж бліда шкіра, або коли привабливою вважалася велика або ж маленькі груди. Але й сьогодні, як і завжди, існують люди, чиї уподобання не залежить від культурних тенденцій або ж перебувають за їх гранями.

Це говорить про те, що чоловік не тільки може відчувати потяг до вас. Він показує це. Він не тільки може бути зацікавлений і в « гарячої » штучці і в жінці під 100 кг. Його може залучити жінка, яку він вважає « гарячої » штучкою і яка при цьому важить під 100 кг.

Навряд чи вам потрібно примиритися з тим, що він відчуває потяг до вас. Потрібно примиритися з тим, як ви самі ставитеся до себе і свого тіла. Коли ми відчуваємо, що хтось не вважає (або ж не може вважати) нас привабливими, це, як правило, відбувається тому, що ми не можемо самі ставитися до себе з позитивом. Неможливість відчувати любов до самої себе призводить лише до одного – стражданню. Теж саме стосується і ставлення до інших жінок. Ми бачимо в них тільки романтичних або сексуальних конкурентів, яких хочуть « роздобути » чоловіки. Ми займаємося самосаботажа, коли не хочемо вкладати енергію в любов і прийняття себе, направляючи при цьому всі сили на отримання любові та уваги інших людей. Якщо переглянути цей момент, ви здивуєтеся, як сильно можна поліпшити своє життя і свої стосунки.

Зрозуміло, що важко ігнорувати той факт, що повні люди нескінченно дискриміновані сучасними ідеалами краси. Однак ці « ідеали » ;, пропаговані ЗМІ, мас-медіа та поп-культурою, принижують і багатьох інших людей. І не тільки через розмір їхнього одягу, але також і через етнічної приналежності, класу, здібностей і т.п.

Потрібно бути критично налаштованої щодо існуючих ідеалів краси. Повні люди вже відчули всі наслідки того, що буде, якщо цим ідеалам дати владу. Потрібно проявити твердість і зробити це прямо зараз, щоб відібрати у них цю владу. Ваша єдина мета – любити своє тіло, як частину своєї ж особистості.Переглядів: 1609
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!