» » Коханка чоловіка: ефективні способи боротьби

Коханка чоловіка: ефективні способи боротьби

Зрада чоловіка – досить часте явище. Однак підготуватися до нього неможливо і жінки часто опиняються перед питанням: що ж робити в подібній ситуації? Зрозуміло, що сльозами горю не допоможеш. Для початку слід обміркувати, чи потрібен вам такий чоловік. Якщо більшість доводів говорять на користь збереження сім'ї, то сидіти склавши руки однозначно не можна.Не варто повідомляти коханому про те, що факт зради розкритий. Необхідно надходити мудрішими. Дуже часто трапляється так, що розлучницею стає краща подруга або близька знайома родини. В цьому випадку необхідно звести свої контакти з нею на мінімум, щоб в пориві емоцій не наговорити зайвого і не видати себе. А ось благовірному необхідно ненароком натякати про те, яка вона погана жінка. У хід можуть піти навіть вигадані факти. Важко зітхаючи, « ненавмисно » прохопитеся, що її минулий роман закінчився походом в венеричний диспансер, як, втім, і багато попередніх або, наприклад, що вона в таємниці від всіх любить прикладатися до пляшки. Потрібно згадати всі факти, які вам відомі про нову дамі серце чоловіка і виставити їх на самому непривабливому світлі. Адже будь-яку, навіть саму невинну інформацію можна піднести так, що вона заграє в новому світлі. І нехай докори совісті не мучать, коли на кону сімейне благополуччя.

Але що робити, якщо коханка – абсолютно незнайома людина? В цьому випадку необхідно впливати безпосередньо на чоловіка. Потрібно постаратися знаходити все більше приводів, щоб він залишався вдома. Пускай на роботі виникнуть неприємності і « злий » начальник затримує незвично довго. Під опікою улюбленого залишаться діти, і як мінімум декількох зустрічей вдасться уникнути. А ще відмінним варіантом стане спільна поїздка у відпустку. Саме там і необхідно пустити в хід всю свою чарівність. Дуже часто це допомагає позбутися від суперниці, особливо, якщо зустрічі розпочалися зовсім недавно.

Ні в якому разі не слід дзвонити і викликати розлучницю на відверту розмову. Це не призведе ні до чого хорошого. Якщо емоції переповнюють, то краще довірити їх папері. Потрібно написати все, що думаєте про суперницю, а потім перечитати і знищити листок. Холоднокровність і спокійний погляд на ситуацію – оптимальні варіанти поведінки в ситуації, що склалася.

Крім усього іншого, необхідно завжди зустрічати чоловіка з посмішкою, створювати йому теплу і затишну атмосферу будинку. Адже тільки дружина як не можна краще знає що живе з нею поруч людини: всі його звички, улюблені заняття, блюда. Пускай йому захочеться приходити додому.

Ну і, звичайно, не варто забувати про себе і про свою зовнішність. Потрібно привести в порядок волосся і нігті, підтягнути фігуру і знову стати бажаною для чоловіка. Адже коли він пропонував руку і серце, у нього в думках не було іншої жінки. Так пускай ці часи повернутися, а для цього необхідно докласти всіх зусиль, і не дарувати свою рідну людину сторонньої жінці.Переглядів: 1721
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!