» » Кілька ефективних прийомів флірту

Кілька ефективних прийомів флірту

За статистикою, близько 90% представників чоловічої статі збуджує відкритий рот у жінки. Більш ніж 92% чоловіків подобається некваплива зміна положення ніг (жінка закидає одну ногу на іншу). Багато чоловіків реагують на дотик руки жінки до їх волоссю, коли вона накручує пасма волосся чоловіка на свій палець. Які ж ще є ефективні прийоми флірту?

Але самим основним прийомом жіночого флірту виступає погляд. Жінці іноді вистачає пари секунд подивитися прямо в очі чоловікові, щоб він сприйняв це як натяк. Зазвичай прямий погляд в очі людини триває 1,8 секунди, у зв'язку з чим варто утримати його на 2 – 3 секунди, щоб чоловік випробував особливі почуття. Тільки не слід занадто довго затримувати погляд, щоб не викликати незручність.

Макс Лісс, автор книги « Флірт. Секрети легких перемог » рекомендує жінкам, дивлячись в очі чоловіка, про себе вимовляти фразу про те, що він просто чудовий. Ці думки чоловік обов'язково відчує. Крім того, на виголошення цієї фрази як раз і буде потрібно 2 – 3 секунди, т. Е. Максимальний час затримки погляду. За чоловіком слід навчитися спостерігати непомітно, завдяки периферичному зору. Це потрібно для того, щоб в потрібну секунду перехопити погляд чоловіка і проявити свою зацікавленість. Чоловіки відмінно реагують на кинутий через плече погляд.

Крім цього важливо враховувати свій зовнішній вигляд. Як вважають сексологи, чоловіки зазвичай погоджуються пофліртувати тільки з жіночною дівчиною. Тут важливу роль грають чуттєві губи, доглянуті руки, граціозні і плавні рухи. Також в спілкуванні з чоловіком важливо дотримуватися дистанції (не менше 30 сантиметрів), щоб не порушити його особистий простір, але опинитися в інтимній зоні.Переглядів: 2933
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!