» » Найпопулярніші жіночі професії

Найпопулярніші жіночі професії

Про що б ми не мріяли в дитинстві, найчастіше нам доводиться працювати в зовсім іншій сфері. І як показує практика, все, що не стали, як того хотілося, артистками, балеринами, фотомоделями чи дослідниками космосу, проявляють відмінні професійні якості в офісах, школах або бухгалтеріях.

Який список найпопулярніших жіночих професій на сьогоднішній день?

На першому місці цілком очікувана професія - секретар-діловод.

Без цієї одиниці не можлива злагоджена робота жодного офісу, та за традицією секретарем у нас все-таки беруть в основному жінок. Це відбувається з-за того, що саме жінка наділена якостями, необхідними для успішного ведення діловодства: старанністю, організованістю, старанністю і педантичністю.Жінки так само дуже охоче вибирають посади, що мають відношення до кадрової політики: інспектора відділу кадрів, менеджера з персоналу, менеджера по туризму.

Активно розвиваються і такі «жіночі» напрямки, як екологія, менеджмент у сфері реклами та PR. Взагалі, в рядах яких би то не було менеджерів більша частина саме жінки.

Традиційно жіночою сферою залишається педагогіка, жінки викладають як у ВУЗах, так і в школах, де відсоток чоловіків вкрай малий, виняток становлять лише деякі вузькі предмети викладання (в основному технічні дисципліни), чудово справляються дами з такими спеціальностями як аудитор, архітектор, інструктор з фітнесу.

Серед творчих професій все більше жінок обирають шлях письменниць і телеведучих.

Кілька останніх років жінки активно тіснять чоловіків в професіях, пов'язаних з IT-технологіями - сюди йдуть жінки, які мають відмінну математичну освіту, але не бажають бути математиками в школі або бухгалтерами на виробництві.

До речі, говорячи про бухгалтерів, варто зазначити, що ця професія давно стала асоціюватися тільки з жінками - сьогодні вкрай мало чоловіків до такої серйозної професії, яка ще сім десятків років тому вважалася переважно чоловічий. Так само популярна серед дам і професія економіста, але сьогодні вона куди менш затребувана, ніж десять років тому.
Сьогодні не рідкість, коли дами з гуманітарним педагогічним освітою йдуть викладати корпоративні тренінги і вести семінари по якому-небудь виду діяльності.

Все більше послідовниць у мережевого бізнесу - жінки хочуть добре заробляти, не залежати від боса і самі планувати свій час.

Під ці критерії підпадає і так звана фріланс - робота на віддаленій основі, поза офісів, жорстких трудових відносин і чіткого ритму робочого дня. На фрілансі жінки найчастіше працюють аудиторами, програмістами, перекладачами, дизайнерами, художниками, журналістами, фотографами. Така форма організації роботи приваблює жінок, насамперед тим, що дає можливість більше часу перебувати вдома і приділяти підвищену увагу родині і дітям.

Таким чином, стає ясно, що скоро не залишиться сфер, в яких би не домінували представниці прекрасної статі!Переглядів: 574
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!