» » Розставання з коханим - як пережити?

Розставання з коханим - як пережити?

« З коханими не розлучайтеся! » - Закликає пісня з популярного кінофільму. А що робити, якщо розлучитися, все-таки, доводиться? Ти розлучаєшся або з тобою розлучаються. Як пережити цей важкий момент, коли почуття і емоції напружені до межі, коли серце готове розірватися на шматки, а душа знемагає від туги і болю? Що ж робити, хто допоможе і дасть пораду? Як пережити розставання з коханою? Тут, як кажуть, є три варіанти розвитку подій.

Варіант перший – обопільне розставання

Це ідеальний варіант для обох сторін. Почуття були, але пішли, ніхто ні на кого не в образі, тихо-мирно розійшлися без скандалів і сліз. Навіть, можливо, залишилися добрими приятелями. Рідко, звичайно, але таке буває. І якщо ви вмієте так розлучатися, то ця стаття не для вас. Хоча, ніхто не може дати гарантії, що з наступним партнером розставання пройде так само гладко і спокійно …

Варіант другий – ініціатором розставання є ви

Почуття пройшли у вас, партнер став нецікавий, а, може, ви зустріли іншого і полюбили його. Загалом, як не крути, а колишній коханий стає непотрібним баластом, від якого треба якось позбутися. Неприємно, звичайно, шкода його навіть десь. Але власні почуття при цьому не особливо зачіпаються, і пережити таке розставання можна без особливих труднощів. А якщо поруч є об'єкт нового кохання, то взагалі чудово. У такій ситуації залишається тільки сподіватися, що залишений колись улюблений - гордий і благородна людина, яка гордо і благородно піде без гучних і грубих з'ясувань відносин.

Якщо ж « колишній » виявиться настирливим прилипала, який применшує пробачити його і дати йому ще один шанс або, того гірше - розлюченим Отелло, який переслідує вас з погрозами та образами, тут для знешкодження колишнього героя вашого роману виявиться не зайвою допомога друзів і знайомих. Вони допоможуть втихомирити і відвернути нещасного відставника. А ви заодно переконайтеся, що зробили правильний вибір, вчасно розлучившись з ним.

Марія 22 роки, менеджер з розвитку: « Був страх, що « колишній » побачить мене з іншою людиною, до якого я від нього пішла – і цей страх переслідував мене протягом кількох років. Чому боялася? Тому, що думала, він буде нас переслідувати. Я при розставанні йому сказала, що він мій найкращий друг, але ми не можемо бути разом. Це був жахливий період. Я до сих пір ще боюся зустріти його в метро … »

Дарина 30 років, дільничний лікар: « Це було напередодні мого дня народження, він приїхав до мої батькам (я у них гостювала в той час в іншому місті). Зібралася з думками і сказала, що хочу з ним розлучитися. Знала, що я його не люблю, але сама мало не розплакалася. Він, мабуть, до кінця не повірив мені і сказав, що коли повернуся до себе додому, поговоримо. Потім він став звинувачувати, що через мене ледь в аварію не потрапив. Мені стало прикро і якось відразу легше. Їдучи від моїх батьків, попросив ключі від моєї квартири, пославшись, що в його квартирі ремонт. Ну, я дала йому. А коли повернулася, знайшла в своїй кімнаті використані презервативи і келихи з випитим вином. Що це було? Дрібна помста? Смішно … Я з ним місяць не розмовляла, а потім просто почали спілкуватися як знайомі. »

Третій варіант – ініціатором розставання стає ваш улюблений

Це найбільш несприятливий варіант закінчення взаємин. Дуже боляче, образливо, гірко … Особливо, коли до самого останнього моменту нічого не помічаєш – все було прекрасно, і раптом, як грім серед ясного неба … Загалом, серце розбите, душа изранена, і, здається, що життя скінчилося і любові більше вже не буде ніколи. Пережити цей етап дуже складно – треба чекати, поки вмре почуття до покинувшему вас людині. А скільки буде воно вмирати – нікому не відомо. Одні звільняються через місяць-другий, інші через півроку, а є такі, у яких агонія любові триває роками.

Допомогти в даній ситуації можете тільки ви самі собі. У кожної жінки є свій спосіб пережити розставання з коханою. Хтось іде в загул, намагаючись новими враженнями та емоціями заповнити порожнечу, що утворилася в душі. Хтось налягає на солодке, щоб заповнити несподівано втрачений гормон щастя. Хтось шукає підтримки у подруг.

Оксана 32 роки, домогосподарка: « Клин клином вибивають. Потрібно знайти нового, якщо колишній не оцінив по достоїнству » ;.

Аня 23 року, журналіст: « Історій любові було багато, і обставини, що сприяють розлуці, були самими різними. Я дуже влюблива, тому кожен раз я думала, що це кінець! Кінець мого життя, мене ... У такі моменти я воліла проводити час з найкращою подругою і є багато морозива і шоколаду. Але страждання проходили також швидко, як і з'являлася нова закоханість! »

Тетяна 31 рік, продавець: « Нас познайомив спільний друг, вони разом служили в той час. Прийшли до мене в гості. Я спочатку на нього навіть уваги не звернула. А коли йшли він, раптом, поцілував мене, і в мене в грудях аж щось перевернулося. Ми почали зустрічатися, я була дуже щаслива. Так тривало три роки, але він ніяк не наважувався перейти на новий етап наших відносин. Казав, що хоче одружитися, але не зрозуміє себе … Для мене розставання було жахливим: здавалося, життя закінчилося. Я плакала не перестаючи, біль дуже довго не проходила. Добре, подруги допомагали, весь час намагалися відволікти від сумних думок. Недавно, через багато років ми знову побачилися. Він дуже шкодував, що так образив мене, вибачався навіть. Загалом, ми залишилися друзями. Так що, час лікує, це я з власного досвіду вже знаю » ;.

Лілія 32 роки, домогосподарка: « Розставання з коханим я переживала цілих два тижні. Перший тиждень плакала, а другу - страждала. Було шкода швидше себе. Я старалася відволіктися. Допомагали друзі. Головне не сидіти вдома і не жаліти себе: як мені погано без нього, а відволікатися від поганих думок. Особисто мені це допомогло. Головне - зрозуміти і сказати собі, що на ньому світ клином не зійшовся !!! І що, таких як він - мільйон !!! І мені ставало легше. А як все починалося! Доглядав дуже красиво. Як мовиться, все до моїх ніг. А потім він раптом пропав на два тижні. Ні відповіді, ні привіту. Коли об'явився, я вже заміж зібралася. Він дізнався, просив зустрічі, але я не захотіла. Було прикро: спочатку пропав, а потім як ні в чому не бувало - давай зустрінемося. Ще я знала, що якщо його побачу, то заміж вже не вийду. Адже він був мені не байдужий, але і чоловіка майбутнього теж любила вже. Загалом, вирішила забути минуле, і з горем навпіл забула. Ось так » ;.

На мою особисту думку, і виходячи з пережитого досвіду, головне в тому, як пережити розставання з коханою людиною – це саме перетерпіти гострий етап болю і розчарування. Треба набратися сил і вірити, що коли-небудь стане легше. Обов'язково стане! Повірте, що сьогоднішнє розставання – це не кінець, а початок - нового життя, нових відносин, нового кохання. Повірте, я це точно знаю.

Переглядів: 2226
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!