» » Як вижити в жіночому колективі?

Як вижити в жіночому колективі?

Фото - Як вижити в жіночому колективіЯких тільки яскравих характеристик не дають жіночому колективу: «гадючник», «тераріум», «цитадель пліток і інтриг» - відгуки здебільшого далеко не втішні. Звичайно, насправді все не так погано і сумно, адже складаються між співробітниками відносини залежать, в першу чергу, від їх людських якостей, рівня вихованості та вміння будувати відносини з іншими людьми. Так що в жіночому колективі цілком можна не тільки вижити, але і створити здорову робочу атмосферу. Головне - знати, як це зробити.

Корисні поради

1. Будьте привітні і доброзичливі! Щира посмішка прикрашає будь-яку особу - це відмінний спосіб привернути до себе малознайомого або небалакучого людини. Проявляйте по відношенню до колег дружелюбність і чуйність, адже, як відомо, доброта неймовірно приваблива і здатна розтопити лід навіть самого черствого серця.2. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом! Жінки вельми спостережливі, особливо коли справа стосується зовнішності. Недбалість в одязі, недоглянуті руки, безлад на голові, цілковита байдужність до модних тенденцій - в жіночому колективі це просто неприпустимо (хіба що вам глибоко за 60). Однак вбиратися, як на подіум, теж не варто, щоб зайвий раз не викликати заздрість колег. Акуратна, зі смаком підібраний одяг і взуття, красива зачіска, свіжий манікюр, природний макіяж, мінімум прикрас, хороша сумка - ось що дозволить вам відчувати себе впевнено.

3. Тримайте язик за зубами! Ох, що вже там гріха таїти: любить прекрасна половина людства почухати мовою да перемити всім, хто того заслуговує, кісточки! Плітки - справжній бич жіночих колективів. Намагайтеся не обговорювати своїх колег і ніколи (!!!) не злословте начальство. Світ не без «добрих» людей, і ваші слова, цілком імовірно, дійдуть до адресата, тільки вже в спотвореному вигляді і вирвані з контексту. Навіщо вам наживати ворогів на робочому місці ?!

4. Будьте пильні! Уміння тримати язик за зубами зовсім не означає, що ви повинні стати такою собі букою. Ні в якому разі! Адже замкнутість і відсутність інформації про людину породжує недовіру до нього. Діліться тим, що відбувається у вас в житті і що ви можете винести на публіку, а більш особисте залишайте для родичів і подруг. Проявляйте здоровий інтерес до життя ваших колег- дізнайтеся, чим вони увлекаются- вивчите імена їхніх дітей (будь-мамі це буде приємно). І головне - не обговорюйте з іншими інформацію, яку вам довірили по секрету. Будьте надійним людиною, яка вміє зберігати чужі таємниці.

5. Радьтеся! Жінки дуже люблять давати поради, так як це підвищує їхню самооцінку: вони відчувають себе потрібними, значимими, компетентними. Якщо вам потрібен якийсь оригінальний рецепт або ви хочете дізнатися, де можна купити ляльку Тільда, - Сміливо звертайтеся до колег. А в кризовій ситуації вам не тільки постараються надати всіляку допомогу, а й підтримають добрим словом, і поплачуть разом з вами.

Що не кажи, а жіночий колектив - це море співчуття і розуміння, милі посиденьки в обідню перерву, розмови із серії «Між нами, дівчатами» і мінімум відверто грубих жартів і матюків. Якою буде атмосфера на вашій роботі, багато в чому залежить від вас, від вашого бажання та вміння ладити з колегами і приймати їх такими, які вони є.Переглядів: 208
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!