» » Якщо чоловік говорить, що не вірить в любов ...

Якщо чоловік говорить, що не вірить в любов ...

Якщо чоловік говорить вам, що не вірить в любов, насамперед, знайте, що вам доведеться непросто і будьте обережні і терплячі. Найближчим часом, можливо, вас і не очікує нічого хорошого.

Але, якщо, незважаючи на всі його негативні висловлювання, ваші власні почуття залишаються щирими, цілком можливо, що все окупиться надалі.Отже, потрібно віддавати собі звіт, що з такою категорією чоловіків будувати відносини досить складно. Так як, вибравши для себе позицію « невіри » ;, людина зазвичай звикає до неї, починає відчувати себе сильним, впевненим і невразливим для неприємних « уколів » долі.

Перший з можливих судячих таким чином типів може дійсно виявитися циніком. В силу віку або інших причин він ще не дізнався, що таке щирі стосунки і не відчув їх серйозність. Адже легко відмовляється від почуття той, хто ніколи його не переживав.

Другий тип – це ті, хто пережив любов, але повторення не бажає. І, заперечуючи існування любові, відчуває себе в безпеці – переконуючи себе з усіх своїх душевних сил, що все насправді так в житті і обстоит. Те, що боляче ранило в минулому – це, в більшості випадків, нерозділеного почуття або взаємне, але що закінчилося зрадою жінки, її обманом, зрадою.

При всіх ваших благих зусиллях, спрямованих на реставрацію душевної рівноваги партнера, ці люди можуть довго залишатися підозрілі, ревниві, навіть ворожі.

Якщо перед вами виявилася людина, що тотально заперечує можливість існування любові – ні в якому разі не варто намагатися переконати його, змусити прийняти вашу точку зору. Якщо перед вами цинік – подумайте, чи вистачить вашого терпіння на спроби « виховати » його. І чи буде вам вдячний така людина, чи зможе оцінити ваші почуття, адже, швидше за все, він звик використовувати близьких людей, що не відповідаючи їм взаємністю.

Якщо ж невіра в любов – просто маска переживає людину, здатну на нормальні людські взаємини – постарайтеся проявляти свою щирість і турботу. Чи не розчаровуйте того, хто вже був розчарований. Не будьте нав'язливі або войовничі, відстоюючи свою правоту.Переглядів: 2050
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!