» » Значення імені Регіна

Значення імені Регіна

Ім'я «Регіна» походить від латинського слова, яке в буквальному перекладі означає « цариця » ;. Ім'я не православне, тому на Русі, ніколи не було особливо поширеним. Почали давати дівчаткам наприкінці радянської епохи, коли деякий вільнодумство (в дуже обмежених масштабах) все-таки допускалося.

Від імені « Регіна » віяло деякій буржуазність, тому воно так і не змогло встати в один ряд з найпоширенішими жіночими іменами. Регіною зараз називають дівчаток ті батьки, які прагнуть бути особливо оригінальними. Ім'я непогано поєднується з російськими батькові, що мають у складі слова букву « р » або « г » ;.

Регіна - риси характеру

Регіна з дитинства проявляє царствений норов. Вона горда і самолюбні, в дитячому садку має славу справжньої врединой. І ця якість заважає їй заводити друзів. Не можна сказати, що прагнення ставити себе відокремлено йде з роками. Навпаки, розуміння того, як влаштована ця життя, рано призведе дівчинку до висновку про необхідність оточувати себе « потрібними » людьми. З іншими Регіна або взагалі не захоче мати справи, або буде вести себе завідомо зарозуміло і пафосно.

Підліток – Регіна є яскравим зразком індивідуалізму. Вона бажає, щоб її хвалили, помічали, їй важлива позитивна оцінка вчителів, але тільки до моменту закінчення школи. Регіна вміє користуватися і маніпулювати людьми, в яких зацікавлена. Її життя перетворюється на театральний спектакль, в якому вона – головна героїня, а світ навколо неї – всього лише декорації.

Подорослішавши, Регіна прагнутиме до побудови кар'єри. Вона не з тих, хто зупиниться на півдорозі і дозволить зруйнувати свої плани. Регіна не змішано ділові та особисті стосунки, і ні за що на світі не закрутить службовий роман. Для неї взагалі почуття – це прояв слабкості, не личить поведінки. Тому якщо вона і дасть волю своєму жіночому єству, то на наступний же день зволіє забути про те, з ким провела ніч.

Любов для Регіни існує тільки в рамках сексуальних відносин. Віддати себе повністю, не тільки тілом, а й душею, вона не дозволить нікому і ніколи. Саме з цієї причини Регіна здається оточуючим черствою і розважливої

Переглядів: 1792
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!