» » Непорозуміння? Виправити просто!

Непорозуміння? Виправити просто!

Фото - Непорозуміння? Виправити просто!

# 171-Я впевнена він зрозумів що я мала на увазі. # 187;

# 171-Я впевнений, що було очевидно як я себе почував. # 187;

# 171-Само собою зрозуміло … # 187;Найбільш поширеним джерелом непорозумінь в будь-яких відносинах є те, що люди просто не розумію як мало вони насправді спілкуються. Іншими словами, вони думають, що сказали на багато більше ніж вони дійсно сказали.

Дослідження показують, що переважна більшість людей схильні вірити, що їхня поведінка є набагато більш виразним, ніж є насправді, і це відбувається в самих різних ситуаціях.

Наприклад, коли люди брешуть, вони часто думають, що це видно - адже їх дискомфорт через обман очевидний - в той час як співрозмовник навіть не підозрює про брехню. Також люди часто припускають, що всі знають їхні цілі і чого вони намагаються досягти, хоча ніхто навіть найменшого уявлення про це не має. Більшість з того що люди говорять і роблять щодня можна інтерпретувати по різному, коли хтось намагається зрозуміти що ж дійсно малося на увазі, він часто помиляється.

Люди більш схильні вважати, що # 171-це очевидно # 187-, коли справа стосується близьких: сім'ї, друзів, романтичних партнерів, вони припускають що їх думки і поведінки почасти # 171-прозорі # 187-, хоча це зовсім не так. Тому, за іронією, ризик непорозуміння з вашим чоловіком більше ніж з незнайомцем.

Коли люди припускають, що інші знають про що вони думають і чого очікують, вони надходять нечесно. Адже потім вони винять всіх, що справи пішли не так як вони очікували або в тому, що їхні інтереси не врахували. Крім того, впевненість в тому, що любов і турбота про близьких і дорогих людей # 171-сама собою зрозуміло # 187- призводить до того, що найдорожчі люди відчувають себе нелюбимими і позбавленими турботи.

Коли ви наступного разу подумаєте: # 171-Я про це не сказав, але ж це очевидно … # 187- Зупиніться! Нічого не очевидно, поки ви це не сказали.

Приберіть зі своїх думок фразу # 171-само собою зрозуміло# 187- - це дурниця. Якщо щось важливе, про це потрібно сказати.

Намагайтеся говорити саме те що думаєте і відчуваєте, просите саме те, що вам потрібно і ви здивуєтеся як часто ви станете це отримувати!

Джерело: Heidi Grant Halvorson, доктор філософських наук, соціальний психолог.Переглядів: 113
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!