» » Варення з агрусу: як правильно варити

Варення з агрусу: як правильно варити

Варення з агрусу - загальний описание

Агрус являє собою Дуже цінну ягоду. ВІН й достатньо калорійній. Потім на внутрішню Завдяк цілющому впліву на обмін Речовини та органі ШКТ агрус часто прізначають в дієтічному харчуванні. Такоже ВІН корисний при недокрів'ї, алергічніх реакціях, збоях в работе жовчного міхура и запорах. Вміст у агрусі пектину дозволяє Цій ягоді Виводити шкідліві Речовини, зокрема, токсини, з організму. Позбавляє агрус и від радіоактівніх Сполука.

Агрус слід збіраті злегка недозрілі – варення з таких ягід при правильному процесі варіння матіме гарний зелений колір. Альо Використовують агрус НЕ Тільки для Приготування варення. З нього такоже роблять компот, мармелад, желе, вино, маринад, соус та інше.

Варення з агрусу - підготовка посуд

Для Приготування варення з агрусу слід брати вічіщені з содою емальовані каструлі – емаль не якщо взаємодіяті з ягодами в процесі варіння.

Скляні банки, в Які буде закочуватіся варення, такоже слід вічістіті з содою, а потім прокип'ятити. Закривати таке варення слід бляшанімі кришками.

Варення з агрусу - підготовка плодів

Для Приготування варення рекомендуються використовуват недостіглі ягоди Пляшкова (зеленого) кольору. В процесі підготовкі їх очіщають и промівають. Для відалення насіння Дрібні и середні ягоди наколюють, Великі ж Варто надрізаті и через что утворівся розріз ВИДАЛИТИ шпильках насіння. После чего ягоди агрусу звітність, помістіті хвилин на 20-30 в холодну воду, потім – відкінуті на друшляк.

Варення з агрусу - рецепт 1

Цею рецепт ароматного варення з агрусу й достатньо клопіткій. Потім на внутрішню варення виходе Густі и Дуже смачно. Для его Приготування нужно 1,5 кілограма Цукров на кожен кілограм свіжіх ягід.

1. У каструлю звітність, Додати воду и пріблізно 10 штук свіжого листя вишні и хвилин 5 прокип'ятити їх – Це дозволити агрусу Зберегти зелений колір.

2. Потім листя вітягують, а отриманий відвар Використовують для Приготування цукрового сиропу 40-відсоткової концентрації. Тобто в 700 мілілітрів води додаються півкілограма Цукров и кип'ятять відвар до его полного розчінення.3. В профільтрованій сироп, температура которого винна дорівнюваті пріблізно 80 °С, звітність, помістіті очіщені и віміті ягоди. У такому вігляді їх звітність, вістоюваті 5:00.

4. безпосередно сам процес варіння варення з агрусу відбувається в Чотири Прийоми – после шкірного Варив звітність, дати варене справжне НЕ менше 5 годин. Перед шкірних варінням ягоди слід вітягаті з сиропу и додаваті пріблізно по чверті кілограма Цукров (что остался после Приготування сиропу цукор звітність, розділіті на 4 частина). После Додавання Цукров сироп нужно прокип'ятити хвилин 10, потім помістіті в сироп ягоди и вітрімуваті на Вогні около 5 годин.

5. Во время Самої Останньоі, четвертої варіння, варення слід уварюваті до готовності. А под Кінець Додати в агрусового варення ванілін з розрахунку на кілограм варення 50 міліграмів ваніліну.

6. Готове варення, ще в кіплячому стані, звітність, розфасовуваті в сухі гарячі банки и герметично закупоріті їх. Потім звітність, перевернути банки Шийко вниз и охолоджуваті.

Варення з агрусу - рецепт 2

Можна пріготуваті варення з агрусу з малиною. Для цього буде нужно 700 грам агрусу и 300 грам малини, 1,5 склянки води и 1,25 кілограма Цукров. Готовится варення з агрусу так.

1. звітність, сделать цукровий сироп, вікорістовуючі весь цукор на півторі склянки води.

2. безпосередно в кіплячій сироп слід опустіті ягоди агрусу и малини. Варить їх нужно за один прийом.

3. Готове варення розлито в заздалегідь простерилізовані банки и закататі кришками.

Варення з агрусу - рецепт 3

Можна пріготуваті варення з агрусу з Волоська горіхамі. Таке рецепт ще назівають Молдавська. Зокрема, на кілограм агрусу слід використовуват пріблізно півтора кілограма Цукров, півторі склянки води и около 100 ядер Волоська горіхів.

1. Великі ї тверді ягоди агрусу звітність, віміті, ВИДАЛИТИ шпильках насіння через бічній надріз. Паралельно слід пріготуваті цукровий сироп.

2. Ядра Волоська горіха слід злегка підсмажіті на сковороді, а потім – дрібно нарізаті. Саме такими горіхамі и звітність, акуратно начініті ягоди агрусу.

3. Отрімані ягоди агрусу з начинкою слід залитих гарячим Цукрове сиропом. После чего все Це довести до кіпіння. А потім, годин на 8-10 поставіті в холодне місце.

4. Потім варення вновь нужно поставіті на вогонь и доваріті до готовності.

Варення з агрусу - рецепт 4

Можна пріготуваті варення з агрусу з апельсинами. Для Приготування на кожен кілограм агрусу буде нужно кілограм Цукров, а такоже 1 апельсин.

1. Віміті ягоди агрусу и очищень апельсин звітність, Пропустити через М'ясорубка (можна використовуват и Соковижималка).

2. В отриманий масу слід Додати цукор, потім Трохи нагріті, альо НЕ допускаті процеса кіпіння, Тільки Ліше, щоб розчінівся цукор.

3. отриманий варення можна закривати – его залиша Ліше розкласті в пріготовані банки.

Варення з агрусу - корисні поради досвідченіх кулінарів

Для збереження Пляшкова кольору ягід в варення, звітність, при пріготуванні цукрового сиропу Додати в холодну воду штук 10 свіжіх вишневого листя. Прокип'ятити їх хвилин 5 и вітягнуті. А потім Вже додаваті и Самі ягоди. Такий нехитрий прийом дозволити залішатіся вареної зеленої.Переглядів: 2981
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!