» » Тісто для чебуреків - найкращі рецепти Як правильно и смачно готувати тісто для чебуреків

Тісто для чебуреків - найкращі рецепти Як правильно и смачно готувати тісто для чебуреків

Тісто для чебуреків - ЗАГАЛЬНІ принципи і Способи Приготування

Гарячі чебуреки хоч влітку, хоч взимку корістуються Величезне популярністю. Їх Продаються буквально на кожному розі. Смороду настількі у нас прижилися, что Багато їх пріймають за споконвіку Російське видання блюдо. Це не зовсім так, рецепт їх Приготування прийшов до нас Зі Сходу чі Азії, т.к. Це традиційне блюдо монгольських и тюркських народів. Саме смороду дерло начали смажіті пиріжки з М'ясна начинкою та спеціямі у Великій кількості жиру.

Спочатку для чебуреків вікорістовувалі найпростіше прісне тісто з трьох інгредієнтів – СОЛІ, води и муки. З тихий пір Багато чого змінілося, сегодня тісто замішують на молоці, кефірі, мінеральній воде, заварюють окропом, додаються у нього горілку и яйця. І Кожна господиня считает свой метод Приготування тіста Найкращим. Спробуйте, может и вам рецепти припадуть до смаку.Тісто для чебуреків - Кращі рецепти

Рецепт 1: Тісто для чебуреків

Цею рецепт МІГ буті звічайнісінькім, Якби не одна хітрість. Масло (або жир) додається в тісто В дуже Гаряча, почти кіплячому вігляді. Саме гаряче масло спріяє Утворення маленьких пухірців при смаженні. А щоб тісто Було більш м'яким и ніжнім, звічайна воду можна замініті мінеральною.

Інгредієнті: 4 склянки борошна (600г), 0,3 л теплої води, цукор и Сіль – без гірки по 1 ч.л., 80г жиру (маргарин, масло Рослин, смалець).

Способ Приготування

Розвести в теплій воде Сіль и сахар и всіпаті в неї борошно. Альо не всю відразу, а так, щоб тісто Було полугустой. Щоб зорієнтуватіся – ложка винна не стоять, а Повільно падати, если ее поставіті в тісто. Вісь самє на цьом етапі Вліті кіплячу олію, швидко заважаючі ложкою. Колі масло перемішається, можна Почати підсіпаті Решт борошна и місіті, щоб маса стала еластична. Тісто слід Накритий, щоб НЕ завітріться, и Залишити на Деяк годину &


Переглядів: 2601
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!