» » Кар'єра: 5 помилок, що заважають жінці правильно себе подати

Кар'єра: 5 помилок, що заважають жінці правильно себе подати

Великі і відомі компанії і бренди отримали свою популярність завдяки якості продукту та ефективного маркетингу. Не можна стати успішним без піару, тому слід сприймати себе в якості торгової марки, тобто стати брендом і навчитися продавати його.

Як показує практика, жінки часто залишаються без заслужених підвищень і нагород. Пов'язано це з тим, що їх видно, але тільки не чутно. Ось і виходить, що з маркетингом не все в порядку. В даній статті розглянемо кілька порад для створення успішного особистого бренду від відомого фахівця з підготовки персоналу Лоїс Франкель.Отже, для початку слід позначити для себе свої сильні сторони. Спробуйте собі уявити ситуацію, коли ви проходите співбесіду, де ви повинні повідомити, що ви робите найкраще, а ви починаєте перераховувати реалізовані проекти, наявні дипломи та навички. Але тільки ви не озвучуєте нічого, що доводить вашу цінність як співробітника. Ви нічого не згадуєте про своє таланті. Не слід говорити, що ви не маєте талантів. Спробуйте скласти список тих справ, які вам найбільше подобаються в роботі. Потім визначте свої сильні сторони. Сформулюйте для себе фразу, яка чітко покаже, що ви вмієте робити і завдяки цьому здатні на щось конкретне. Визначтеся з тим, як ці здібності виділяють вас серед інших людей, в яких умовах ці якості вам допомагають і є цінними.

По-друге, не слід недооцінювати важливість власної роботи. Кожна людина повинна розуміти важливість своїх справ, а ваші справи є діловим особою. Погодьтеся, що продавець, який пишається власним товаром і представляє його унікальним, продає швидше. Навіть саму незначну послугу слід підносити з гордістю, тоді вона стане особливою. Ви нашкодите собі, якщо станете применшувати свої заслуги. Навчіться пишатися своїми досягненнями.

По-третє, представлятися слід завжди повним ім'ям. Запам'ятайте, що коротке ім'я зменшує важливість людини. В момент подання називайте своє повне ім'я, по батькові та прізвище. При відповіді на електронну кореспонденцію також слід вказувати своє повне ім'я. У разі якщо колеги при зверненні до вас використовують ваше скорочене ім'я, можна м'яко їх поправити.

По-четверте, не слід очікувати того, коли ви випадково опинитеся в центрі уваги. Людей, які вміють привертати увагу до найбільш сильним сторонам виконуваної ними роботи, частіше підвищують, доручають нові завдання і забезпечують соціальними гарантіями. Якщо в організації планується скорочення штату, слід нагадати своєму керівництву про всі свої таланти. У більшості випадків керівництво помічають промахи, а не ваші досягнення. Ось чому завжди слід мати в запасі парочку аргументів на свою користь. Причому аргументувати слід так, що після виконання певного доручення компанія досягла успіху. Якщо ви бажаєте просунутися по кар'єрних сходах, про це слід говорити.

Можна регулярно представляти начальству звіт про успіхи відділу, вказуючи в ньому конкретні цифри і результати. Якщо ви вважаєте, що у вас недостатньо знань, значить, слід вчитися, відвідувати різні тренінги. Будьте завжди готові зробити наступний крок.

По-п'яте, не слід відмовлятися від перспективи. Коли вам запропонують завдання, завдяки якому ви зможете відкрити нові зв'язки або перспективи, використовуйте цю можливість. В комфортних умовах можна втратити набагато більше. Ось чому так важливо використовувати кожну можливість, проявляючи свої унікальні здібності, і знайомитися з новими людьми. Пам'ятайте, що чим більшу кількість людей буде з вами знайомо, тим успішніше ви будете просуватися по кар'єрних сходах.

Якщо вас запрошують на важливі заходи, погоджуйтеся. Якщо для виконання якого-небудь проекту необхідні нові знання, але ви розумієте, що це відкриє нові можливості, слід ризикувати. А підучитися можна завжди. Ви також можете пропонувати свою допомогу в момент підготовки презентацій для вищого керівництва. Навчіться грати на випередження. Користуйтеся будь-якою можливістю показати себе перед своїм керівництвом з кращого боку.Переглядів: 2730
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!