» » До чого сняться пологи (сниться, що народила)

До чого сняться пологи (сниться, що народила)

До чого сняться пологи - за сонником Міллера

Власні пологи є добрим вісником. Сенс сну полягає в оновленні, врегулюванні конфліктів, скоро ваше життя налагодиться, адже за чорною смугою завжди слід біла! Також такий сон може передвіщати швидку вагітність. Молода незаміжня дівчина, яка вбачає народження дитини в сновидінні, повинна задуматися про свою репутацію, можливо, вона веде занадто розгульний спосіб життя. Якщо чоловік спостерігає за родами – значить, наяву підсвідомо він боїться відповідальності.

До чого сняться пологи - за сонником Ванги

Цей процес уособлює найважливіші зміни, набуття свободи, вирішення спорів. Бачити біль породіллі – до неприємностей, якщо вона благополучно народила – вони відступлять, якщо дитина чи мама померли – це поганий знак, який обіцяє катастрофу для людства. Легкі пологи означають, що ви легко впораєтеся з будь-якими справами. Якщо дитина народжується у вас – значить, вам дається шанс почати життя з нуля. Сон радить переглянути життєві позиції, цінності і задуматися про своє призначення.

До чого сняться пологи - за сонником Фрейда

Приймати пологи – до майбутньої зустрічі з супутником життя. Вам він буде підходити по всіх параметрах, в тому числі очікується повна сексуальна сумісність. Приймають пологи у вас – це знак швидкого зачаття. Якщо чоловік поруч і тримає вас за руку в цей момент – можете бути повністю в ньому впевнені – він опора, міцна стіна-якщо він стоїть далеко і спостерігає за процесом – значить, швидше за все, у нього є любовний зв'язок на стороні, і на даному етапі він не готовий стати батьком. Смерть новонародженого вказує на безплідність одного з потенційних батьків, на щастя, оборотне.

До чого сняться пологи - за сонником НострадамусаДля заміжньої пологи – це віщий сон. Незайманій сон пророкує швидку втрату невинності. Якщо молода діва народжує змія – сновидіння говорить про прихід антихриста, і незабаром настануть погані часи. Те ж значення має і сон, де ви прибираєте пуповину з утроби величезною вовчиці. Багато породіль бачити – до порятунку людства. Якщо чоловік бачить процес народження нового життя, значить, йому належить пізнати щось нове, здійснити найважливіші відкриття в життя.

До чого сняться пологи - за сонником Лоффа

Поява маляти на світ – одна з найважливіших подій в житті жінки, воно має ритуальне значення у різних народів світу. На думку Лоффа, жінка, бачачи пологи у сні, або бажає цього всім серцем, або намагається уникнути материнства, відчуваючи страх перед процесом, або ж просто має місце небажання мати дітей з яких-небудь міркувань. Як правило, думка, постійно циркулює в підсвідомості, виливається у вигляді символічних образів у сновидіннях. Сказати те ж саме слід і про сильну половину людства – думки відбиваються в снах.

До чого сняться пологи - за сонником Цвєткова

- для дівчини – щаслива сім'я в будущем;

- для чоловіка бути присутнім на процесі – подолання страхов;

Якщо у сні жінка народжує чудовисько або страшна тварина – очікуйте біди. Цей символ пожираючої хвороби зсередини. Пологи у тварини приймати – до подарунка або щасливій зустрічі.

До чого сняться пологи - за сонником Хассе

Народити у сні – значить, намагатися реалізувати поставлені цілі наяву. Бути присутнім на пологах – до збитків. Вагітним такий сон обіцяє народження саме сина. Повернення в рідні краї передрікає сновидіння тим, хто знаходиться далеко від дому. Для важкохворого людини сон про народження дітей трактується як наближення неминучої смерті, а для ув'язнених – як символ швидкого звільнення.

До чого сняться пологи - за сонником Менегетті

Процес народження дитини символізується як підхід до періоду, коли ви повинні здійснити « плід » вашому житті, тобто залишити свій слід, зробити головну справу. Спостерігати за родами – упускати можливості в реальному часі. Якщо дитина народилася у чоловіка – значить, ви літаєте в хмарах, і ваші плани не здійсненні, тому що амбіції несумірні з можливостями.

До чого сняться пологи - за сонником Лонго

Приймати пологи – взятися за важку справу. Звичайно, шлях до мети буде непростим, але ви обов'язково впораєтеся, якщо пологи у сні пройдуть благополучно. Народити самій – до виконання заповітного бажання, пізнання щастя материнства наяву.Переглядів: 3631
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!