» » До чого сняться кролики

До чого сняться кролики

До чого сняться кролики – за сонником Міллера

Ці милі тварини віщують удачу і щасливий поворот життєвих обставин. Удача буде слідувати за вами і в професійній діяльності – очікується просування по службі або підвищення зарплати. Білі кролики – знак вірності, любові, чистоти. Якщо вам сняться такі, значить, можете повністю довіряти партнеру. Самотній людині такий сон обіцяє швидку зустріч. Кролиця з дитинчатами символізує діточок. Якщо їх немає – чекайте додавання, якщо діти є – сновидіння пророкує їм здоров'я.

До чого сняться кролики – за сонником ВангиСни про кроликів можуть говорити як про добру ознаку, так і про поганому. Наприклад, білі віщують вірність коханої людини, гармонію в родині або щасливу зустріч, є знаком романтики. Чорні, навпаки, приносять збитки, хвороби, руйнування і сіють смерть (якщо ви берете чорного кролика на руки). Кролики незвичайної, нехарактерною для них забарвлення прогнозують несподівані зміни.

До чого сняться кролики – за сонником 20 століття

Є провісниками пліток і численних чуток, які будуть вам неприємні. Навряд чи ці чутки обгрунтовані, але, тим не менш, незважаючи на свою безпідставність, можуть відволікти вас від важливих справ, збити з пантелику.

До чого сняться кролики – за слов'янським сонником

Наздоганяти кроликів або зайців – поганий знак, який обіцяє втрату цінної речі. Якщо зловите тварина – значить, отримаєте перемогу над ворогами. Мертві сняться до важкої хвороби. Якщо у сні кроликів переслідують собаки – наяву ви станете ініціатором конфлікту. Вбити будь-яким способом – до сварок, бійок, неадекватній поведінці. В майбутньому можлива серйозна сутичка, яка підірве вашу репутацію, так що прагніть контролювати свої емоції і дії.

До чого сняться кролики – за сонником Хассе

Бачити їх – ви йдете по дорозі, що веде до щастя. Стріляти в кроликів – будьте обережні в тривалих подорожах. Виникає загроза поломки транспортного засобу під час далекої поїздки. Є кролятину &


Переглядів: 2827
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!