» » До чого сняться їли

До чого сняться їли

До чого сняться їли - за сонником Міллера

Бачити у сні новорічну ялинку - до радісної події і благополучною жизни- звичайну ялину - до неприємностей, які неодмінно настануть після веселого і безтурботного життя.

До чого сняться їли - за сонником для всієї родини

Прикрашати у сні ялинку на свято – до радісного настрою, подарункам, святкового веселощам і застілля. Якщо у сні вбрана ялинка падає, і іграшки, якими вона прикрашена, розбиваються - значить, вас чекають серйозні сімейні проблеми, які приведуть до розчарування і навіть розриву відносин з коханою людиною.

Сон, в якому ви купуєте новорічну ялинку, говорить про вашому прагненні поліпшити відносини зі своїми близькими, яке неодмінно буде успішно реалізовано. Виносити з дому ялинку у сні або зрубати її – до смутку. Якщо такий сон приснився в неділю, значить, вам слід готуватися до втрат.

До чого сняться їли - за сонником ФрейдаСон, в якому вам приснилася ялина, говорить про ваше ставлення до сексу. Ви вважаєте, що займатися ним без любові неприпустимо, в силу романтичності своєї натури. Таке ставлення до інтимних стосунків не дозволяє вам займатися сексом просто заради отримання фізичного задоволення і заважає вам розкріпачитися в стосунках з протилежною статтю і пізнати радості плотської любові.

До чого сняться їли - з французької сонником

Ялина, укрита снігом, сниться до отримання наследства- новорічна ялина, вбрана іграшками - на радість. Якщо ви бачите новорічну ялину в інше, незвичне час року - значить, вас чекають несподівані події. Бачити у сні ялинник - отримати незабаром прибуток.

До чого сняться їли - з жіночого сонником

Перш за все, ялина є символом Нового року - свята, з яким люди пов'язують надії на краще майбутнє і щасливі зміни. Тому, сон про святково прикрашеній ялинці, як правило, сниться до щасливого повороту долі. Однак, якщо вам сниться ялина, не пов'язана з новорічним святом - значить, в реальному житті ви відчуваєте тугу і пригнічений стан, причина якого полягає в необхідності важкої роботи і відсутності радостей в житті.

До чого сняться їли - за сонником Цвєткова

Якщо вам сниться ялина, що росте в лісі або в парку, значить, вас чекають невеликі неприємності. Бачити у сні новорічну ялинку - до відмінних сімейними обставинами, домашньому затишку, хорошим і слухняним дітям. Сон, в якому фігурує новорічна ялинка - до радісних подій, які відбудуться дуже скоро. Однак, бачити в сні, як з ялинки знімаються прикраси - до неприємностей, які прийдуть на зміну веселощам.

До чого сняться їли - за сонником Хассе

Бачити у сні ялинку - до сімейного счастью- запалювати на ній свічки - до можливості доставити радість іншим людям-прибирати ялинку - до щасливого сімейного життя.

До чого сняться їли - за сонником Менегетті

Якщо ви бачите в сні новорічну ялинку, на якій не висять їстівні подарунки, то вона є символом дволичности і емоційно-чуттєвої привабливості, що має вампіричною основу.

До чого сняться їли - з сучасного сонником

Якщо молода жінка побачила уві сні, що після закінчення новорічних свят ялинка залишається в приміщенні і з неї вже опадають голки, або такий собі знімає з дерева новорічні прикраси, значить, сновидицей повинна задуматися про недоліки свого характеру. Можливо, сьогодні вона веде безтурботне і веселе життя, проте, їй пора зрозуміти, що майбутнє, яке наступає, може принести їй не тільки радість і розваги, а й проблеми, з якими їй доведеться справлятися.

Бачити у сні ялина, зростаючу в лісі - до численних турботам. Окремі ялинові гілки віщують похорон. Бачити у сні красиву новорічну ялинку - до обману і кривд.Переглядів: 1756
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!