» » До чого сняться родичі

До чого сняться родичі

До чого сняться родичі - за сонником Міллера

Бачити у сні родичів - до ізвестію- уникати з ними зустрічі - до отримання спадщини. Сон, в якому ви бачите відразу багато родичів, віщує вам участь в сімейних чварах і серйозне погіршення відносин всередині вашої сім'ї.

До чого сняться родичі - по сучасному французької сонником

Якщо ви бачите сон про своїх родичів - значить, вони хочуть зустрітися з вами. Смерть когось із родичів сниться до сімейних розбратів. Якщо вам сниться, що незнайомі люди звертаються до вас, як до родича, то вас очікує знайомство з людиною, з якою у вас складуться хороші дружні стосунки. Якщо такий сон побачить неодружений молодий чоловік - значить, незабаром він зустріне свою майбутню дружину.

До чого сняться родичі - за сонником мандрівника

Родичі сняться до сварок і відсутності взаєморозуміння. Інше значення сну, протилежне - до підтримки рідних людей. Тлумачення сну залежить від супутніх образів, які спостерігав сновидец. Далекі родичі сняться до забуття і байдужості. Вони можуть виражати почуття, які у вас викликає що з'явився у сні родич.

До чого сняться родичі - з англійської сонникомУхилятися у сні від зустрічі з родичами - до отримання спадщини. Обніматися з родичами в сновидінні - до сварок і погіршення здоров'я. Засмучуватися у сні з приводу втрати рідних - значить, в реальному житті зробити щось, що принесе вашим близьким радість та задоволення. Провідувати у сні хворого родича - до серйозних витрат.

До чого сняться родичі - за сонником Лоффа

Родичі - це важлива складова частина нашого життя, тому сни, в яких вони фігурують, мають велике значення. Як правило, сни про родичів відображають бажання сплячого зрозуміти свої стосунки з рідними людьми. При тлумаченні таких сновидінь важливо враховувати, живі чи померлі родичі сняться, так як мертві родичі, що приходять у сні, говорять про непроясненности відносин з ними або нагадують про ритуальні аспектах взаємин. Сни про родичів, які повторюються, можуть мати пророчий сенс. Наприклад, якщо хтось із ваших рідних хворіє, то такі сни можуть пророкувати їх смерть.

До чого сняться родичі - за сонником Цвєткова

Родичі у сні є уособленням віддаленості подій.

До чого сняться родичі - за сонником Хассе

Побачити в сні родичів - до неприємного події. Наснилися хворі родичі - значить, ви станете свідком незвичайного проісшествія- вмираючі - до наследству- померлі - до вдалих обставинам. Розмовляти в сні з родичами - до удачі в делах- втратити родичів - до отримання несподіваної допомоги. Бачити у сні ошатних родичів - до богатству- ходити в гості до родичів - до витрат.

До чого сняться родичі - з української сонником

Бачити у сні, що родичі захворіли - до клопотів або значного сімейному події.

До чого сняться родичі - з сучасного сонником

Якщо уві сні ви бачите присутніх за столом родичів, це означає, що наяву ви отримаєте приємну новину від далекого родича (про народження дитини, весілля і т д.). Якщо хтось із ваших родичів хворий, то такий сон обіцяє йому позбавлення від хвороби.

Сварка родичів у сні говорить про муках совісті, які ви відчуваєте через те, що колись підвели своїх рідних. Також цей сон може попереджати вас про швидку зустріч, яка змінить хід всього вашого життя. Якщо уві сні ви бачите своїх родичів, які розсілися за столом по старшинству, це означає, що ви приділяєте мало уваги своїм дітям.

Якщо уві сні ви отримали від рідні велику суму грошей, значить, ви незадоволені своїм життям і тому почали нехтувати своїми домашніми обов'язками. Такий сон сниться як попередження про необхідність переломити ситуацію, що склалася для того, щоб вона не привела до неприємних подій. Якщо вам приснилася бійка родичів, значить, потрібно готуватися до хвилювань.Переглядів: 1635
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!