Рисова дієта

Рисова дієта вже давно визнана у всьому світі однією з найефективніших. Рис має відносно високу калорійність у порівнянні з іншими крупами, але при його вживанні можна відмовитися від м'яса і риби, тому, дотримуючись таку дієту, схуднути можна дуже швидко.

Чому рисова дієта так популярна? Головна причина цього, напевно, полягає в корисності рису. Цілі народи засновують свої кухні саме на цьому продукті. До речі, серед азіатів, про які йде мова, дуже рідко можна зустріти огрядного людини. Далі, рис володіє відмінними очисними властивостями, при правильному приготуванні він виводить з організму шлаки, солі і т.д. Тобто, за допомогою рисової дієти можна не тільки схуднути, але також очистити і оздоровити свій організм.

Існує кілька варіантів рисової дієти, тому кожна людина може підібрати для себе найбільш комфортну систему харчування для боротьби із зайвими кілограмами. Серед них є дієти з вельми суворими умовами, а є більш спокійні. Познайомимося з різними варіантами рисових дієт.

Рисова дієта " 5 обсягів "Вона є найпростішим способом схуднути і оздоровитися за допомогою рису. Суть системи " 5 обсягів " полягає в наступному. Треба взяти п'ять невеликих баночок або склянок і помістити в кожну з них по дві столові ложки рису, заливши їх 200 гр. простої води. Таким чином слід витримувати рис 4 дня, кожен день міняючи воду. Вранці п'ятого дня, слив рідина з першої ємності, потрібно з'їсти знаходиться в ній рис без варіння, а в баночку знову помістити дві столові ложки рису, залити їх 200 гр. води і поставити ємність останньої в нашому ряду. Вранці наступного дня потрібно проробити такі ж маніпуляції з банкою, яка спочатку була у нас під номером два. Тобто, кожен день ми повинні їсти рис, який протягом 4 днів отстаивался в різних водах.

У чому користь цього варіанту рисової дієти? Рис, який ми відстоюємо в воді, надходить в наш організм без непотрібних домішок і виводить з нього солі, не зачіпаючи при цьому м'язову масу. Такого режиму харчування слід дотримуватися 2 тижні. У цей період необхідно відмовитися від сніданку, а протягом всього дня при прийнятті іншої їжі потрібно максимально обмежити споживання солі. Без виконання цих умов особливого ефекту досягти не вдасться, адже тоді сіль, яка буде виводитися з організму, буде відразу ж потрапляти в нього знову.

Рисова дієта " Два блюда "

Очевидно, що в цій дієті першою стравою виступатиме рис. А ось в якості другого необхідно вживати морепродукти або рибу. Тобто, дотримуючись таку дієту, протягом дня дозволяється вживання двох тарілок їжі: одну - з рисом, іншу - з рибою або морепродуктами. Причому змішувати ці продукти між собою не можна, а от додавати до кожного з них зелень - допустимо. Дотримуватися такий режим харчування при використанні даної дієти рекомендується 5 днів.

Рисова дієта " 7 днів "

Ця дієта вважається дуже ефективною. Вона передбачає вживання в якості сніданку, обіду і вечері рису разом з будь-якими свіжими овочами та зеленню. Звичайно, враховуючи різноманітність існуючих овочів, ця дієта порівняно з наведеними вище є більш делікатної, а її меню - більш різноманітним. Хоча сам факт, що ви дотримуєтеся дієти, має на увазі, що кількість споживаної їжі має бути невеликим. Ще одна умова - овочів не повинно бути більше, ніж рису. Ця дієта має на увазі також полуденок, який складається з невеликої кількості фруктів. Інших продуктів вживати не можна. Приправляти рис і овочі слід оливковою олією і соєвим соусом, а ось на використання приправ, майонезів, соусів і солі дієтою накладається категоричну заборону.

Рисова дієта " Стакан рису "

Це самий жорсткий і найважчий для виконання варіант рисової дієти, тому не можна дотримуватися її більше трьох днів і повертатися до неї частіше, ніж один раз на десять днів. Як правило, до неї вирішуються вдатися ті, кому необхідно позбутися від максимальної кількості зайвої ваги за короткий термін. Про меню при такій дієті мова не йде: добовий раціон худне складається з однієї склянки вареного рису, який він може з'їсти за один раз, а може їсти його маленькими порціями протягом дня.

Той, кому важко справлятися з виникаючими при такому режимі харчування нападами голоду, може дозволити собі доповнити свій раціон двома-трьома зеленими яблуками. Якщо ж і це не допоможе виконувати умови дієти, то вихід один - відмовитися від неї і спробувати інший, менш суворий режим харчування. Слід знати, що від фізичних навантажень і фітнесу під час дієти « стакан рису » краще відмовитися.

Що стосується вживання рідини як під час дієти " стакан рису " ;, так і під час дотримання інших рисових дієт, то тут обмежень немає. Вода є необхідною для виведення солей з організму і запобігання їх відкладення в іншому місці. Дозволяється вживання чистої питної води, а також несолодкого зеленого або червоного чаю. Однак, для того, щоб дозволити рису виконати свою очисну функцію, пити відразу після їжі не потрібно. Це слід робити або за двадцять хвилин до прийняття їжі, або через годину-півтори після.

До плюсів будь рисової дієти слід віднести високу ефективність, швидку втрату ваги і оздоровлення організму шляхом виведення з нього шлаків і надлишку солей.

Мінус рисових дієт полягає в тому, що вони, як і решта дієти, є стресом для організму, і братися за них, не проконсультувавшись з лікарем, не слід, особливо при наявності проблем з шлунково-кишковим трактом.Переглядів: 2341
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!