» » Заміж за іноземця

Заміж за іноземця

Фото - Заміж за іноземцяЖиття за межами рідної країни багатьом з нас видається майже казковою. Романтичні панночки марять про Франції та Італії, шанувальниці стабільності та розміреності - про Австрії та Німеччини, любительок екзотики залучають Бразилія і Куба. І не такі вже нездійсненні ці мрії про закордонний рай: всього-то й треба - вийти заміж за іноземного «принца» і ... Мабуть, не варто квапити події, краще як слід зважити всі плюси і мінуси шлюбу з іноземцем і вирішити, чи готові ви круто змінити своє життя.

Отже, почнемо з хорошого ...

Заміж за іноземця: плюси

Економічна стабільність, соціальне благополуччя. Зрозуміло, що багато чого залежить від того, в якій країні живе ваш потенційний чоловік. Згідно з опитуваннями, для слов'янських жінок найбільш привабливі Німеччина, Канада, США, Англія, Австралія, Франція, Італія, Іспанія, Ізраїль, Швейцарія. Рівень життя в цих країнах якісно інший, ніж у Росії, Україні чи Білорусі: приміром, на допомогу з безробіття цілком можна прожити. Переїзд в держави ЄС відкриває широкі можливості для подорожей по Європі, що також досить заманливо.

Можливість вивчити іноземну мову. Всім відомо, що кращий спосіб навчитися вільно говорити іншою мовою і розуміти його - занурення в мовне середовище. Сильним мотивуючим фактором тут буде необхідність якомога швидше освоїтися в новій країні і подолати труднощі мовного бар'єру (насамперед у спілкуванні з коханою людиною). Погодьтеся, це набагато ефективніше, ніж найкращі курси або індивідуальні заняття з досвідченим педагогом. До того ж ваші діти будуть знати як мінімум 2 мови, причому без всяких нудних зубрёжек і муштри.Відсутність хамства. У перерахованих вище країнах люди в цілому більш ввічливі, тактовні, привітні, доброзичливі (у всякому разі, вони так себе ведуть). Відверте, безпричинне хамство в магазинах, громадському транспорті, на вулиці - явище з ряду геть, чого - на жаль! - Не скажеш про пострадянський простір, де тобі продадуть неякісний товар або штовхнуть у тролейбусі, та ти ж ще будеш винен.

Повагу і вдячність чоловіка. Будь-який чоловік, якщо тільки він не закоренілий егоїст чи психічно ненормальний (а такий іноземний «принц» вам даром не потрібний!), Буде особливо цінувати жінку, яка переїхала заради нього в іншу країну, готова вчити чужу мову, освоїти нові традиції та культурні особливості . Ну а якщо ви ще навчитеся смачно готувати популярні національні страви - ваш чоловік буде вами пишатися, адже все це заради нього, і усвідомлення цього так приємно!

Що ж, «бочка меду» повна, саме час додати в неї кілька «ложок дьогтю». Не хочеться, звичайно, але для користі справи доведеться.

 

Заміж за іноземця: мінуси

Мовний бар'єр. Це перша і головна трудність. Хочете, щоб оточуючі вас розуміли? Мрієте про гарну роботу? Вивчайте мову! Чим швидше - тим краще, так що по можливості почніть займатися ще на батьківщині: мовні курси, заняття з приватним викладачем, відвідування спеціальних клубів, спілкування з носіями мови по Скайпу (в першу чергу зі своїм обранцем, зрозуміло). Приділіть особливу увагу не тільки швидкому поповненню словникового запасу, освоєнню граматичних правил, а й вимові. Саме воно ще довгий час з головою видаватиме ваше слов'янське походження.

 

Проблеми з працевлаштуванням. Навіть якщо на батьківщині ви вважалися відмінним фахівцем з дипломом престижного вузу, розраховувати на карколомну кар'єру не доводиться, особливо перші кілька років. Будьте готові до того, що вам потрібно буде перенавчатися, щоб отримати диплом іноземного зразка, а потім задовольнятися скромною посадою з невисокою зарплатою. Правда, придбавши деякий досвід, ви зможете знайти більш престижну роботу, але все одно просування по кар'єрних сходах буде йти вкрай повільно.

 

Різниця в менталитетах. Прагматизм і індивідуалізм західної людини слов'яни сприймають як холодну розважливість, махровий матеріалізм і невміння жити почуттями («душевно»). Але після того як ви вийдете заміж за іноземця, вам доведеться прийняти його спосіб життя, а також сімейні, культурні та релігійні традиції, які вам можуть здаватися не тільки незвичайними, але навіть абсолютно неприйнятними.

 

Ностальгія. Інша країна, де все чуже, непрівичное- відсутність друзів, улюблені родичі далеко і нікому поплакатися в жилетку - ласкаво просимо, самотність!

Так, ваші уявлення про щасливе і безтурботне життя за кордоном неодмінно зіткнуться з суворою реальністю. Проте всі труднощі переборні для двох люблячих сердець, тому, якщо ви дійсно любите і улюблені, дерзайте - і у вас все вийде!Переглядів: 108
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!