» » Прибирання в будинку. Як найняти прибиральницю

Прибирання в будинку. Як найняти прибиральницю

Фото - Прибирання в будинку

Сучасна жінка - це успішна, доглянута, красива дама. Вона вчиться, працює, займається спортом і саморозвитком, водить машину, зустрічається з друзями. Її життя насичене подіями та зустрічами і часто часу на прибирання просто не залишається. На щастя, на допомогу приходять спеціалізовані кадрові агентства, де вам допоможуть знайти досвідчену прибиральницю, враховуючи всі ваші вимоги і побажання. Хтось вдається до допомоги помічниць по господарству регулярно, а хтось лише в крайніх випадках, як би там не було - варто відповідально підійти до пошуку і вибору домашнього персоналу.

Перед тим, як почати пошуки, слід сформулювати і записати всі види робіт, які ви плануєте доручити прибиральниці. Як правило, до трудових обов'язків прибиральниці відносять прання, прасування білизни, вологе прибирання приміщення, миття вікон, догляд за гардеробом, однак, за домовленістю до цього списку можуть додатися й інші господарські доручення, наприклад, вигул собаки або оплата комунальних платежів.

Після цього слід сформулювати список вимог безпосередньо до прибиральниці. Це можуть бути вікові рамки (як правило, перевага віддається прибиральницям у віці від 35 до 50 років), стаж роботи, рекомендації, відсутність шкідливих звичок і т.д.Фото - Як найняти прибиральницю

Коли два списки складені, можна приступати до активного пошуку прибиральниці. Найкраще - піти в агентство, де за символічну плату вам підберуть грамотного професіонала своєї справи. Найчастіше агентства несуть відповідальність за підібраний ними персонал, а тому в разі форс-мажорних ситуацій ви зможете звернутися за кваліфікованою допомогою або пред'явити скаргу.

Другий шлях - шукати прибиральницю за рекомендаціями знайомих і родичів, а може бути, навіть серед знайомих і далеких родичів. Плюси: у вас працює «своя» людина, якого ви добре знаєте і якому можете довіряти. Мінуси: у разі найменшої спірною або конфліктної ситуації виникає великий ризик назавжди зіпсувати відносини з даною людиною.

Третій варіант: пошук прибиральниці по оголошеннях. Якщо це оголошення в газеті, то слід обов'язково зв'язатися з минулими роботодавцями домробітниці та досконально розпитати їх про цікавить вас обличчі. Сьогодні в інтернеті існує величезна кількість спеціальних сайтів, де домашній персонал може запропонувати свою кандидатуру з наданим резюме, а роботодавець може ознайомитися з умовами, розцінками, почитати відгуки на форумі і навіть зв'язатися з претендентом онлайн і обговорити всі моменти.

Фото - Як найняти прибиральницю

Коли працівниця по господарству знайдена, проведіть з нею роз'яснювальну бесіду з найменшими подробицями щодо ваших вимог. Не забудьте на всякий випадок взяти у неї ксерокопію паспорта. Розкажіть, де будинки знаходиться аптечка і за якими номерами дзвонити в непередбачених ситуаціях. Спілкуйтеся з прибиральницею ввічливо і доброзичливо, але не переходите з нею на дружню форму відносин. Працівник повинен чітко розуміти, що господиня будинку - ви, а він - обслуговуючий персонал. Не затримуйте прибиральниці зарплату, однак, попередьте про штрафи в разі неякісної, несвоєчасною або халтурно роботи.

Фото - Як найняти прибиральницю

Якщо ви серйозно і відповідально підійдете в пошуку прибиральниці, то зекономите море часу, грошей і нервів, а в замін отримаєте хорошого надійного і порядного працівника і силу-силенну часу на себе кохану!Переглядів: 204
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!