» » Імпотенція - причини, симптоми, діагностика, лікування

Імпотенція - причини, симптоми, діагностика, лікування

Під імпотенцією розуміють порушення потенції, статеве безсилля, яке проявляється в нездатності чоловіка зробити статевий акт. Найчастіше вона виникає через якогось основного захворювання (ендокринного, нервового, серцево-судинного або захворювання сечостатевої сфери) і зникає після його лікування.

Порушення ерекції може привести до глибокої психологічної депресії, внести дисгармонію в сексуальні та сімейні відносини. Однак, останнім часом природа і причини виникнення імпотенції вивчені досить для того, щоб кожен чоловік міг отримати медичну допомогу для відновлення нормального статевого життя.

Імпотенція - причини

Найчастіше імпотенція буває викликана:

1. Психологічними проблемами, які є причиною в 20% від загальної кількості захворювання.

2. малоактивний спосіб життя. За відсутності фізичних навантажень сповільнюється швидкість кровообігу, і багата киснем артеріальна кров не надходить в кровоносні судини статевого члена, що ускладнює ерекцію.

3. Курінням, яке є причиною травмування кровоносних судин, в тому числі і дрібних кровоносних судин статевого члена.

4. На ожиріння, так як при надмірній вазі у чоловіка знижується рівень гормону тестостерону, який бере участь в статевої функції.

5. На цукровий діабет, так як при підвищенні рівня глюкози доставка крові до дрібних кровоносних судинах утруднена.6. Атеросклерозом, так як при надлишку холестерину в крові формуються атеросклеротичні бляшки, що перешкоджають притоку артеріальної крові і, відповідно, наповненню печеристих тіл у статевому члене;

7. гипогонадизме, який представляє собою недостатню функцію статевих залоз і низьку вироблення ними чоловічого гормону тестостерону. В цьому випадку хворому необхідна допомога ендокринолога.

8. Пухлиною гіпофіза, яка може секретировать гормон пролактин, що викликає стійку еректильну дисфункцію.

Імпотенція - симптоми

Імпотенція, як правило, виявляється:

- слабкими або рідкісними ранковими ерекціямі;

- слабкою ерекцією при статевому акте;

- швидким семяізверженіем;

- семяизвержением при слабкій ерекціі;

- утрудненням досягнення ерекціі;

- зниженням статевого влеченія;

- проблемами з ерекцією, які трапляються частіше 3-5 разів на місяць.

Однак, кожен чоловік повинен пам'ятати, що наявність симптомів не обов'язково вказує на наявність цього захворювання, і повернути статеву функцію в норму можна за допомогою певних своєчасних заходів.

Імпотенція - діагностика

Основним завданням діагностики у випадку з імпотенцією є встановлення її причин для відновлення еректильної функції та усунення емоційних переживань. Тому в першу чергу диференціюється психогенна і органічна імпотенція. Це робиться за допомогою простих і надійних методів - моніторингу нічних ерекцій і інтракавернозного ін'єкційного тесту.

Якщо результати цих досліджень підтверджують органічну природу імпотенції, то за допомогою ряду додаткових обстежень виявляють основну причину захворювання.

Імпотенція - лікування і профілактика

Методи лікування визначаються причинами виникнення імпотенції. Якщо імпотенція виникла через судинних захворювань, то її лікують введенням в кавернозную тканину судинорозширювальних лікарських препаратів (до одного разу на тиждень), а також місцевим негативним тиском для забезпечення притоку крові до статевого члена.

Ліки, особливо рослинного походження, які лікують імпотенцію, сприяють не тільки поліпшенню роботи кровоносних судин і збільшення тиску, а й підвищенню тонусу всього організму. Такі ліки представлені, перш за все, елеутерококом, женьшенем, золотим коренем. Цілеспрямований вплив на еректильну функцію надає тільки віагра, ефективність якої становить приблизно 75%.

Якщо імпотенція викликана недостатньою виробленням гормону тестостерону, призначається гормональна терапія. Інгібітори пролактину також відносять до гормональної терапії.

При психологічної еректильної дисфункції хворому необхідна допомога психіатра або сексолога.

В деяких випадках може проводитися хірургічне втручання. До них відносяться судинні операції на пенісі і фаллопротезірованіе.Переглядів: 2732
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!