» » Очиток - лікувальні властивості і застосування в медицині

Очиток - лікувальні властивості і застосування в медицині

Очиток – загальний опис

Очиток представляє собою багаторічна, рідше однорічна рослина, що належить сімейству толстянкових, в висоту витягується до 1 метра. Стебло очітка прямостоячий, потужний і твердий- листя товсті, гладкі, м'ясисті і сидячі, часто виїмчасті біля основи. Листова пластинка рівна, безжілістая. Дрібні зірчасті квіти зібрані в щитковидні, зонтичні або гроновиднісуцвіття.

Квітки у багатьох видів розташовані дуже щільно один до одного. Період цвітіння очітка триває з липня по жовтень. Плоди формуються восени. Розмножується очиток яйцевидним насінням, живцями і за допомогою кореневища.

Очиток – види і місця зростання

Рід очиток найрізноманітніший і обширний, нараховує більше 600 видів. Багато хто з них мають своєрідну і химерну форму, завдяки чому високо цінуються флористами за свою декоративність і незвичайність. Представники роду широко поширені в помірній смузі Північної півкулі, головним чином в Середземномор'ї, Європі, Сибіру,


Переглядів: 1256
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!